Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

ZOOM

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Zoom online olarak görüşmeler, toplantılar, eğitimler yapabileceğiniz bir platformdur.

Zoom apk indir, online olarak görüşmeler, toplantılar, eğitim online derler yapabileceğiniz bir platformdur. Zoom uygulamasını ister android ister ios cihazlarınıza yükleye bilirsiniz, isterseniz de tarayıcı kısmında girebilirsiniz. Zoom uygulamasına tarayıcıdan gire bilmeniz için e-posta adresinizi girip, zoom uygulamasının otuz saniye içinde size bir link göndermesini bekleyeceksiniz. Link geldikten sonra linke basarak giriş kısmına yönlendirileceksiniz. Kullanıcı adınızı, şifrenizi yazarak giriş yapa bileceksiniz.

Zoom apk uygulamasına kayıt olduğunuz zaman karşınıza bir panel çıkacaktır, ister kendi fotoğrafınızı koyabilirsiniz isterseniz de başka bir fotoğraf koya bilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan panelin sol kısmında yönetim paneli vardır. Meeting kısmından iş arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz toplantıları kontrol edebiliyorsunuz. Webinar kısmında ise webinar’larınızı yönetebiliyorsunuz. Recording kısmında ise yapmış olduğunuz toplantıyı ya da dersi kaydede biliyor ve daha sonra istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Bu şekilde bir sanal sınıf oluşturup kullanmaya başlaya bilirsiniz.

İnvite sayesinde, zoom’un size verdiği linki kopyalayıp Gmail, WhatsApp gibi yerlerde paylaşabilirsiniz, bu paylaştığınız kişiler linke tıklayarak direk izin oluşturduğunuz platforma girebiliyor. Manage participantes sayesinde ise yapmış olduğunuz toplantıya, derse kaç kişinin katıldığını ve kaç kişinin şu an derste veya toplantıda olduğunu görebiliyorsunuz. Zoom uygulamasının bu kadar kullanılmasının ve bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi ise ekran paylaşımı yapıla bilinmesidir. Zoom apk uygulamasında ücretsiz versiyonun da bire bir görüşme yaptığınız zaman hiçbir şekilde süre sıkıntısı yoktur ama bir grup görüşmesi yaptığınız zaman kırk dakika sonra otomatik olarak kapanıyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: zoom.us
  • Dosya Boyutu: 75MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence