Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Ziraat Mobil

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Ziraat bankacılığı uygulaması ile hayatınızı çok kolay bir şekilde yaşamaya hazırmısınız.

Ziraat bankacılığı apk indir, uygulaması ile hayatınızı çok kolaylaştıra bilirsiniz, sizde bu kolaylıktan faydalanmaya hazır mısın. Ziraat bankacılığı hayatımıza girdiği günden beri hayatımız çok kolaylaşmıştır. Günümüzde hayat geçimini sağlamak için çalışan işçiler, müdürler, öğretmenler gibi çalışan bir gurup vardır, bunların çalışma karşılığında aldığı bir miktar para vardır, bu ücreti kolay bir şekilde alabilmek için iş verenler, patronlar, ,iş sahipleri bankayla bir anlaşma yapmaktadır, bu anlaşma sonrasında iş veren kişi, çalışanlarının maşını, sigortasını, emekliliği dolmuş olanın emekliliğini ziraat bankasına yatırmaktadır. çalışan kişi bu bilgilerden yararlanabilmesi için kendisine bir ziraat kartı çıkarması gerekiyor, bu kartla istediği gibi para harcaması veya para yüklemesi'de yapabiliyor.

Ziraat bankasının kartını çıkarta bilmeniz için yaşınızın on sekiz olması gerekiyor, eğere yaşınız on sekizden küçükse anne veya babanızla ziraat bankasının şubesine giderek bir hesap kartı talebinde bulunmanız gerekiyor, bütün gerekli bilgileri verdikten sonra anneniz veya babanız bir imza atması gerekiyor, bu şekilde ziraat banka hesabına ve hesap kartına sahip olabilirsiniz. Ziraat bankasının banka kartındaki hesap numarası ile android ve ios cihazlarınıza yükleye bildiğiniz, ziraat banka mobile uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Ziraat bankasının size verdiği bir iban numarası vardır, bu iban numarası ile istediğiniz kişiye, istediğiniz yere para göndere bilirsiniz, aynı şekilde ziraat bankasının diğer kullanıcılara verdiği gibi size de bir iban numarası vermektedir, bu şekilde isteyen kişi istediği yerden size de para göndere bilir. Ziraat bankasının mobile uygulamasını cihazınıza yükleyerek hesabınızda olan paranın miktarını, para göndermek istediğiniz kişisinin iban numarasını yazarak, uygulamadan o kişiye para göndere bilirsiniz, aynı şekilde size de para göndere bilirler, bu kolaylıklardan faydalanmak istiyorsanız ziraat bankasının uygulamasını cihazınıza indirip faydalanabilir ve kullana bilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
  • Dosya Boyutu: 174MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 03, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence