Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

ZigZag

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

ZikZak apk oyunu ile çılgınca bir zikzak oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunun oynanışı çok çok zevkli ve çok da eğlencelidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir.


ZikZak apk oyunu ile çılgınca bir zikzak oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunun oynanışı çok çok zevkli ve çok da eğlencelidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir.

ZikZak oyununu oynamaya başladığınız zaman çok fazla eğlendiğiniz ve çok iyi zaman geçirdiğinizi fark edeceksiniz ve sürekli bu oyuna onamak istiyor olacaksınız. Oyunun oynanışı çok kolaydır oyunu cihazınıza yükledikten sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve istediğiniz gibi de kullanabilirsiniz, oyunun çok fazla sevilen ve çok da fazla oynanmasına sebep olan bir özellik vardır o özellik ise şudur; oyunu çevrim dışı olarak oynayabiliyorsunuz yani internetsiz bir şekil de oynayabiliyorsunuz.

ZikZak oyununu kullanmak da olduğunuz ios cihazınıza indirdiğiniz zaman oyunu çok kolay ve çok hızlı bir şekil de oynayabiliyorsunuz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indire bilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir bildirim gönderiyor ve o bildirim de şöyle oluyor; ZikZak oyunu size bildirim, mesaj göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu mesaja izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı dediğim gibi çok kolaydır , eğer ilk kez oynuyor iseniz bir kaç kez oynadıktan sonra oyunu çözersiniz ve çok eğlenmeye de başlarsınız. Oyun da size bir top veriliyor ve bu topu oyunun başlangıç noktasından oyunun bitil noktasına götürmeniz gerekiyor, ama çok kolay olmuyor. Oyunda ki topu kullandığınız cihazınızın ekranına dokunarak veriyorsunuz, parmağınızı ekran da hangi yön de yönlendirir iseniz top da o yöne hareket etmektedir. Oyun bu şekli de devam etmektedir, eğer siz de eğlenceli zaman geçirmek isterseniz hemen oyunu oyunu indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ketchapp
  • Dosya Boyutu: 78MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 30, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence