Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

YouTube

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Youtube dünya üzerinde en çok bilinen ve çok kullanınlan uygulamadır.

Youtube apk indir. Youtube dünya üzerinde en çok bilinen ve en çok kullanılan uygulamadır. Youtube sayesinde hayatımız aşırı derecede kolaylaşmıştır, bir bilgiye sahip olmak istediğimiz çok kolay bir şekilde ulaşa biliyoruz, mesela ir dolabın kurumunu yalnız başınıza yapamıyorsanız bir usta çağırmanıza gerek kalmaya bilir. Ustalar o dolabın nasıl kurulduğunu, nasıl söküldüğünü kamera ile çekip video olarak paylaşıyor ve bu sayede kurmak istediğiniz dolabı hem kendiniz kurmuş oluyorsunuz, hem de evinize başka yabancı insanlar girmemiş olur. 

Bu sadece bir dolap tamiri ile bitmiyor çok fazla sayıda insan Youtube'de okul eğitimi almaktadır. Dolap tamircisinde olduğu gibi okul öğretmenleri okulda öğrencilere anlattığı yüz yüze eğitimin aynısını kamera karşısında anlatmaktadır. Açıktan okuyan, üniversiteye hazırlanan çoğu öğrenci bu şekil çok fazla verim almaktadır. Youtube sadece eğitici, öğretici bilgi vermemektedir çocuklar için eğlenceli videolar da vardır. Youtube de kendinize bir kanal açıp hikaye paylaşma özeliklerini kulana bilirsiniz. Diğer sosyal medya uygulamalarında da da olduğu gibi Youtube'den de geçimini sağlayan para kazanan çok sayıda insan vardır. Youtube abone sayısını izlenme süresini dikkate almaktadır ve videonun beğeni sayısı ne kadar fazlaysa o kadar fazla insan görür.

Eğer siz de Youtube'de para kazanmak geçiminizi sağlamak istiyorsanız. Kendinize bir youtube kanalı açıp düzenli bir şekilde bir konu üzerine videolar çekmeniz gerekiyor. Bu videoların ne kadar fazla insanın önüne çıkmasını istiyorsanız önce kendinizi Youtube'ye kanıtlamanız gerekiyor. Bunun içinde her hafta iki, üç video kanala yüklemeniz gerekiyor her hafta aynı gün ve aynı saat paylaşırsanız youtube sizin düzenli bir kanal olduğunuzu görüyor ve sizi daha fazla insan önüne sunuyor. Bu şekilde Youtube'den zamanla para kazana bilir geçiminizi sağlaya bilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Google LLC
  • Dosya Boyutu: 211MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence