Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yemeksepeti - Yemek & Market Siparişi

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Yemek sepeti apk uygulaması ile istediğiniz zaman istediğiniz yerden canınızın istediği yemeği, içeceği isteyebilir ve çok hızlı bir şekilde istediğiniz siparişe ulaşabilirsiniz.


Yemek sepeti: yemek& market apk uygulama’sı ile istediğiniz yerden istediğiniz yemeği, istediğiniz atıştırmayı anında sipariş edebilir ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Yemek sepeti uygulamasını hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilir ve istediğimiz bütün yiyecekleri ve içecekleri sipariş verebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra size direk birkaç seçenek butonları çıkacaktır bun seçenekten biri ise şudur; yemek sepeti size bildirim göndermek istiyor, bu ne demek oluyor hemen açıklayayım: indirime giren ürünler olduğu zaman yemek sepeti uygulaması size hemen indirime giren ürünün bilgisini verecektir. Bir diğer seçenek butonu ise şudur: yemek sepeti, konumunuza erişmek istiyor veya erişebilsin mi? Diye bir seçenek daha çıkıyor sizde buna uygulamayı kullanırken izin ver, bir kez izin ya da izin verem seçeneklerini seçebilirsiniz.

 

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilk olarak oturduğunuz yeren konumu yanı oturduğunuz semti seçmeniz gerekiyor daha sonra direk uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Yemek sepeti uygulamasına ister misafir girişi ile giriş yapabilirsiniz, isterseniz de birkaç üyelik seçeneklerinden üyelik yapabilirsiniz bu üyelikler ise şunlardır; ilk olarak, daha önceden bir üyeliğiniz varsa üye girişi kısmından önceki üyeliğinize girebilirsiniz. Daha sonra uygulamayı ilk kez kullanacak iseniz yeni üyelik kısmından ilk kez bir üyelik açabilirsiniz, uygulamaya facebook hesabınız ile de giriş yapabilirsiniz ve son olarak eğer kullandığınız telefon iphone ise apple hesabınız ile de uygulamaya giriş yapabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İnternet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: YEMEK SEPETİ ELEKTRONİK İLETİŞİM A.S.
  • Dosya Boyutu: 101MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence