Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Wood Cutter - Saw

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Wood Cutter apk oyunu ile eğlenceli bir ağaç kesme oyununa ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.

Wood Cutter-Saw apk oyunu ile eğlenceli bir ağaç kesme oyununa ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.

Wood Cutter-Saw oyununu oynaya bilmeniz için oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir, oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi işlemler istememektedir, oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir. Oyunu ilk kez oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor, o mesaj ise şöyledir; Wood Cutter-Saw oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor. Siz de bu mesaja izin ver seçeneğiniz seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Wood Cutter-Saw  oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek oyunu çok hızlı bir şekil de oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilir ve keyifli, eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz.

Wood Cutter-Saw  oyununu oynanışı da çok çok kolaydır. Oyun da sizin yönettiğiniz bir kesici makine vardır, bu makine ile karşınıza çıkan odunları, ağaçları kesmeniz gerekiyor ve ne kadar fazla ağaç kesebilirseniz o kadar fazla puan kazanırsınız. Oyun da sürekli ileri yöne giden kesici aletinizi iki farklı şekil de yön verebiliyorsunuz, bunlar ise biri sağ diğeri ise sol dur. Sürekli ileri giden kesici aletiniz de oyunu oynamak için kullandığınız cihazınızın ekranını sağa ve sola doğru sürterek gerçekleştire biliyorsunuz. Tabi karşınıza bazı engeller de çıkıyor, o engellere yakalanmadan oyun başlangıcından oyun sonuna varmanız gerekiyor. Oyun da sizden bazı şekiller istemektedir sizler de bu şekilleri sağ alt köşede olan bloklar yerleştirerek karşınıza çıkan tahtayı, sizden istenen şekilde kesebilirsiniz. Oyun bu şekil de ilerlemek dedir, siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Yso Corp
  • Dosya Boyutu: 173MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence