Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Wheel Scale!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Wheel Scale! Apk oyunu ile çılgınca bir araba yarılı oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynadığınız zaman kendinizi oyunu kaptırıp çılgınlar gibi eğlenmeye hazır olun.

Wheel Scale! Apk oyunu ile çılgınca bir araba yarılı oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynadığınız zaman kendinizi oyunu kaptırıp çılgınlar gibi eğlenmeye hazır olun.

Wheel Scale! oyununu çok hızlı ve çok pratik bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer oyunu hemen kullandığınız ios cihazlarınıza indirin ve çok kolay bir şekil de oynamaya başlayın, eğer dilerseniz de kullanma da olduğunuz android cihazlarınıza da oyunu indirerek çok rahat bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Wheel Scale! Oyununun oynanışı çok çok kolaydır, ilk kez oynamaya başlasanız bile oyunu çok hızlı bir şekil de çözeceğinize eminim. Oyun da size bir adet araba veriliyor ve bu araba ile de karşı rakip insanlar ile yarış yapıyorsunuz, ama bu yarıl bildiğiniz araba yarışları gibi olmuyor. Oyun da yarışmanız için size verilen arabanın tekerlekleri yükselip alçalıyor, bu şekil de karşınıza çıkan engellerden kurtuluyorsunuz. Yarış pistin de bazı tümsekler, çukurlar çıkıyor, arabanızın tekerlerini yükselterek veya küçülterek o engelleri çok kolay bir şekil de geçiyorsunuz.

Wheel Scale! oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaja şöyle oluyor; Wheel Scale! oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Ve siz de bu mesaja iki farklı şekil de cevap verebiliyorsunuz, bu cevaplardan biri şudur; bildirim göndermesine izin ver, bir diğer cevap ise şudur; mesaja izin verme. Bu iki cevaptan birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun bu şekil de devam etmektedir eğer siz de böyle eğlence dolu bir yarıl oyunu oynamak ister seniz çok hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 522MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 03, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence