Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Wheel Race

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Wheel Race apk oyunu ile eğlence dolu bir yarış oyunu oynamaya ne dersiniz? Hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

Wheel Racer apk oyununu oynayarak eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin be dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.

Oyunu kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek oyunu dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman oynamaya başlayabilirsiniz, eğer diler sez de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da indirecek dilediğimiz gibi oynayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman çok eğleneceksiniz, oyunu kullandığınız cihazınıza yükledikten sonra dilediğiniz yerde ve dilediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz, oyunun en çok sevilen ve en çok da oyunun oynanmasına sebeb olan bir özellik vardır bu özellik de oyunu kullandığınız cihazınız da internetsiz, çevrim dışı olarak da oynayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı da çok kolaydır, oyun da size bir tekerlek veriliyor be bu tekerleğin boyutunu siz kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz, oyun da karşınıza çıkan engellere göre size verilen tekerleği küçültebilir veya büyültebilirsiniz. Siz de bu şekil de eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz eğer, hemen oyunu indirin ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayın. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 117MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence