Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

WhatsApp

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Whatsap uygulamsı ile iletişimi sınırsız bir şekilde yaşamaya hazırmısınız.

WhatsApp apk indir, uygulaması ile iletişimi sınırsız bir şekilde yaşamaya hazır mısınız. Whatspp uygulamasını Android ve ios da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı tabletinize, telefonunuza ve bilgisayarınıza yükleye bilirsiniz, Whatsapp uygulamasını telefonunuza veya tabletinize yükledikten sonra, kayıt olmanız için karşınıza kayıt olmanız için bir panel çıkacaktır, bu panele sadece telefon numaranızı yazarak giriş yapmaktasınız, daha sonra ileri tuşuna basarak başka bir panele geçeceksiniz, bu panelde ise girmiş olduğunuz telefon numarasına gelen bir mesajı sizden istemektedir. Bu mesajı sadece için istemektedir, girmiş olduğunuz numaranın doğru veya yanlış olup olmadığını kontrol ediyor. Bu şekilde Whatsapp uygulamasına giriş yapıyorsunuz. Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından adınızı, soyadınızı ve biyografinizi istediğiniz gibi değiştire biliyorsunuz, istediğiniz profil fotoğrafını da yapabiliyorsunuz ve beğendiğiniz logoyu fotoğrafı da koyabilirsiniz.

 

Whatsapp apk uygulamasında hikaye özeliği vardır, burada telefonunuzda kayıtlı olan kişi, paylaştığınız hikayeyi, paylaşımları görebilmektedir eğer paylaştığınız hikayeyi telefonunuza kayıtlı olan kişin görmemesini istiyorsanız o kişiye hikayenizi gizleye bilirsiniz. Whatsapp uygulamasında internete bağlı olduğunuz sürece, dünyanın bir ucundan diğer ucuna iletişim kurabilirsiniz. Görüntülü konuşma, görüntülü gurup konuşmaları, mesajlaşma, normal konuşma ve sesli mesaj özeliklerini kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Eğer sizde bu uygulamalardan, özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, Whatsapp uygulamasını Android ve ios cihazlarınıza yükleyebilirsiniz, aktif bir şekilde kullan bilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: WhatsApp Inc.
  • Dosya Boyutu: 85MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence