Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Water Sort Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Water Sort Puzzle apk oyunu ile bir birinden farklı renklerde olan suları karışık bir şekildeyken hepsini ayırıp farklı şişelerde biriktir ve oyunun en iyisi sen ol.


Water Sort Puzzle apk oyunu ile eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Water Sort Puzzle oyunu ile birbirine karışan bütün renkleri ayırarak bütün bölümleri bitirin.

 

Water Sort Puzzle oyununu oynaya bilmeniz için kullanmakta olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir. Bu oyununu oynamaktan çok zevk alacağınıza eminim ve çok da eğlenceli zamanlar geçireceğinize de eminim.

 

Oyunun ilk yüklediğiniz zaman size bir mesaj geliyor o mesaj da ise şu demektedir; Water Sort Puzzle oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj göndermektedir. Siz de bu mesaja izin ver diye yanıt verebilirsiniz veya izin verme diye de cevap vererek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunun tamamen renkli şişeler ile ve renkli sular ile oluşmaktadır. Oyun size belirli sayılarda şişeler vermektedir, bu şişelerin için de ise bir birinden farklı renkler de sular vardır bu sular belirli seviyelere kadar farklı renkli sular ile doldurulmuştur. Sizden istenen şey ise o karışık verilen şişelerdeki suların hepsini ayırmanız ve hiçbir şişede farklı renk olmayacak şekilde ayırmanız, bir şişe de sadece bir renk olacak şekil de ayırmanız istenmektedir.

 

Oyunun ilk seviyeleri çok fazla kolaydır ve bu yüzden oyundan soğuya da bilir ve sıkıla da bilirsiniz ama biraz oyunu oynayarak üst seviyelere gelerek daha eğlenceli bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. İl seviyelerde iki veya üç şişe ile oyunu oynarken seviye atladıkça şişe sayısı da artmaktadır.

 

Siz de bu kullandığınız cihaza yükleyerek hemen oyunu oynayabilirsiniz ve eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Bu oyunu da kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirerek oynayabilirsiniz ve kullandığınız ios cihazlarınıza da yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IEC Global Pty Ltd
  • Dosya Boyutu: 101MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence