Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Water Connect Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Wate Connect Puzzle apk oyununu hemen kullandığın cihazına indir ve oyunu en iyi şekil de oynamaya başla, oyunun en iyisi sen ol.

Water Conncet Puzzle apk oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başalayın. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyunu büyün kurallarına uyarak oynayın ve oyunun en iyisi siz olun. 

Bu oyunun kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir ve dilediğiniz gibi oyunu kullanabilirsiniz, eğer diler seniz de çok hızlı bir şekil de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da indire bilir ve dilediğiniz gibi oynayabilir, kullanabilirsiniz.

Oyunu ilk kez oynamaya başladığınız zaman oyun size bir kerelik bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyle olmaktadır; Water Conncet Puzzle oyunu size bildirim göndermek istiyor. Böyle bir mesaj size geliyor, siz de bu mesaja izin ver veya izin verme seçeneklerini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı da çok çok kolaydır. Oyun da belirli yerler de bitkiler, çiçekler vardır ve bu bitkiler, çiçekler su ihtiyaçlarını karşılamaları gerekiyor bu su ihtiyaçlarını karşılamasına da siz yardımcı olucaksınız. Karma karışık bir düzenek vardır ve bu düzenekleri düzgün bir şekil de olması gereken bir hale getiriyorsunuz, daha sonra ileri seviyeye geçiyorsunuz. Siz de hemen oyunu indirin ve hemen oynamaya başlayın. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IEC Global Pty Ltd
  • Dosya Boyutu: 95Mb
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence