Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

vodafone yanımda apk uygulamsı ile bütün bilgileriniz çok hızlı bir şekilde kontrol etmeye ve bütün işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halletmeye ne dersiniz?


Vodafone Yanımda apk uygulamasını indirerek kendi hattınız ile bütün bilgilere saniyeler içinde ulaşmaya ve bazı işleri çok hızlı halletmeye hazır mısınız?

 

Vodafone yanımda uygulamasını hem android hem de ios cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bir giriş işlemi yapmanız gerekiyor bunu da telefon numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz, numaranızı girdikten sonra girdiğiniz numaraya bir onay kodu gelecektir, bu onay kodu girdiğiniz telefon numarasının doğru olup olmadığı kontrolü için gönderiliyor.

 

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman hattınızda olan paketleri hepsini ayrı, ayrı görebilirsiniz. Konuşma dakikanızı, internet paketinizi, mesaj hakkınızı ayrı, ayrı görebilirsiniz ve ödenmesi gereken borcunuzu, faturanızı gelen bütün borçları görebilirsiniz.

 

Giriş panelinde bütün işlemlerinizi görebilirsiniz. Hesabım, fatura, tarife, avantajlar gibi seçeneklerde giriş panelinde bulunmaktadır. Hesabım kısmından; bildirimleri, siparişlerinizi, kalan kullanım haklarınızı, tarifeleri ve paketleri, ayarlar ve son olarak da yardım seçeneklerine girebilirsiniz. Fatura kısmından ise; gelen faturalarınızı ödeyebilirsiniz, tekrar gelen faturaları görebilirsiniz, ay sonu gelen fatura yani güncel faturayı görebilirsiniz, başka vodafone kullanıcısına TL yükleyebilirsiniz son olarak da kolay paket yükleyebilirsiniz. Tarife kısmından ise ek paket alabilirsiniz, tarifen'izi ve paketlerin'izi değiştirebilirsiniz, geçiş yapabileceğiniz tarifeleri inceleyebilirsiniz, kalan kulanım hakkınızı görebilir ve son olar da dijital servislere girebilirsiniz. Ve son olarak da avantajlar seçeneği vardır; buradan fırsat dünyasını görebilirsiniz, bana ne var kısmına geçiş yapabilirsiniz, sigorta, online mağaza, davet et kazan seçeneklerine geçebilirsiniz. Avantajlar kısmından bana ne var? Seçeneğini seçerek bir çark çevirmeye gidebilirsiniz bu çarkta birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. İnternet, dakika gibi birbirinden faklı hediyeler kazanabilirsiniz.

 

Eğer sizde bütün bilgilerinize çok hızlı ulaşmak istiyorsanız ve bütün işlemleriniz oturduğunuz yerden halletmek isterseniz hemen android veya ios cihazlarınıza uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Vodafone Türkiye
  • Dosya Boyutu: 156MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence