Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Unblock Me

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Unblock Me apk oyunu ile eğlenceli bir oyun oynamaya ne desiniz? bu oyunu oynayarak düşüncelerinizi, aklınızı da kullanarak işe yarar hamleler yaparak oyunu bitirmeye hazır mısınız?


Unblock Me apk oyununu oynayarak çok eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeye hazır mısın? Unblock me oyununu ister seniz android cihazınıza indire bilir ve kullanabilirsiniz, isterseniz de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilir ve oynayabilirsiniz.

 

Oyunun oynaması çok kolay ve çok da eğlencelidir. Oyun tahta bloklar ile oynanıyor, bütün tahtalar kahverengidir ama bir tahta tek farklı bir renge sahiptir, o farklı renge sahip olan tahtayı diğer tahtaların ani kahverengi tahtaların arasından çıkartmanız gerekiyor. Oyun sürekli olarak bir karenin içinde oynanıyor, o karenin içinde birçok farklı yerlere belirli tahtalar koyuyor bu tahtaların her birinin boyu bir birinden farklıdır ama kalınlıkları aynıdır.

 

Dediğim gibi oyun sürekli boş bir kare kutusunun içine yerleştirilen tahtalar ile oynanıyor. O boş kare kutunun en sağ köşesin tam ortasında bir boşluk vardır, bu boşluk ise diğer kahverengi tahtaların arasından çıkartmanız gereken kırmızı tahta parçası ile aynı genişliktedir. Bunun sebebi ise o kırmızı tahtayı kahverengi tahtaların arasından çıkartıp o delikten çıkartmanız gerekiyor.

 

Oyunda bir birinden farklı dört oyun modu vardır bunlar ise şunlardır; relax mode, challenge mode, multiplayer mode ve son olarak daily puzzle mode vardır. Bu şekilde bir birinden farklı şekilde de oyunu oynayabilirsiniz ve keyifli eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

 

Sizde sıkıldığınız zaman bir eğlence ile uğraşmak isterseniz, eğlenceli saatler geçirmek isterseniz oyunu hemen kullandığınız cihaza indirerek oyunu oynamaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz, keyifli zaman geçirmenizi ve eğlenceli oyun oynamanız dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kiragames Co., Ltd.
  • Dosya Boyutu: 91MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence