Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Twitter

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Twitter uygulaması insanlarla daha sosyal kallabilmenizi, haberleşmenizi hızlandıran bir uygulamadır.

Twitter apk indir uygulaması insanlara daha sosyal olmanızı, haberleşmenizi hızlandıran bir uygulamadır. uygulamaya giriş yapa bilmeniz için önce bir telefon numarasını yazarak ve bir kendinize bir kullanıcı adı seçerek giriş yapıyorsunuz, daha sonra telefon numaranıza bir onay kodu gelmektedir, onay kodunu karşınıza çıkan panele yazarak uygulamaya giriş yapa bilirsininz. Uygulamada twitter da tanıdığınız kişileri takip edebilme, paylaşımlarını fotoğraf video gibi attıkları içerikleri görebilme şansına sahipsiniz. İstediğiniz kişilerin eğer sizi engelleme ve kısıtlama durumu yoksa attığı tweetleri retweetleyebilirsiniz ve bu işlem o tweetin kendi profilinizde de görülmesini sağlar. İstediğiniz konu başlıklarını takip edebilir ve bu başlıklarla ilgili olan içerik fotoğraf ve videoların panelinize düşmesini sağlayabilirsiniz.


Takip ettiklerinizin gönderilerine tweetlerine yorum yapabilir ve yaptığınız yoruma insanlar yanıt verebilir, beğendiğiniz gönderiler sizi takip edenlerin eğer gönderisini beğendiğiniz kişinin hesabı açık ise paneline düşer. İlginizi çekebilecek gönderileri ve gündemleri görebilir destekleyebilir ve o konu hakkında paylaşımlar yapabilirsiniz. Gündeme gelmesini istediğiniz olayları da belirtebilir ve gündeme gelip gündemde kalmasını sağlama şansına da sahipsiniz.
Hesabınızı gizli ve açık şekilde ayarlar ve istediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Profil ve kapak fotoğrafı da her zaman ki gibi isteğinize bağlı şekilde galeriden seçebilir ya da kameradan anlık olarak çekebilirsiniz profil ve kapak fotoğrafı herkese açık bir şekilde görünür haldedir. İstediğiniz kişiye mesaj gönderebilir ve size gönderilen mesajları uygulama veya sitesi üzerinden de görebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Twitter, Inc.
  • Dosya Boyutu: 123MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence