Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Twitch

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Twitch apk indir, facebook, instgram ve youtube gibi sosyal medya platformuna benzer olarak bilinmektedir.

Twitch apk indir, facebook, instgram ve youtube gibi sosyal medya platformuna benzer olarak bilinmektedir. Twitch kendisini canylı yaynın açma özeliği ile göstermektedir, diğer uygulamalara göre instagram, facebook uygulamalarından farklı olarak, fotoğraf paylaşımı, post paylaşımı yoktur. On yıla yakın bir geçmişi olan twitch, dünyanın en çok oynanan, en çok bilinen oyunlarını oynayan, dünyaca tanının yayıncılar tarafından en güncel oyunların oynandığı platformdur. Son zamanlarda en çok merk edilen oyun olarak League of Legends oyunu, genel olarak LOL olarak bilinen oyundur. Canlı yayıncılarında en çok oyunayıp canlı yayınalrından paylaştığı oyundur. Twitch zamanla başka güncel oyunlara da ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Çok hızlı ilerleyen twitch çok büyük bir kitleye sahip olmuştur. Günde otuz bin, kırk bin kişiye misafirlik yapan twitch güncel kulanılmaya başlanmıştır. Bu platform üzerinde Windows, Mac, PlayStation üç, PlayStation dört ve XboX konsolaarını kulanan kulanıcılar, istedikleri zaman bu uygulamalardan canlı yayın yapabilmektedir. Canlı yayıncı yayın sırasında kendi sesin gizleye bilir, canlı yayın kulanıcılarına sesini paylaşmak istemeye bilir. 

TWİTCH ÜZERİNDEN NASIL PARA KAZANILIR
Twitch' den nasıl para kazanıla bilinir. Twitch de bir yayıncı olarak kulandığınız zaman yaptığınız canlı yayında, izleyicinizin sizi beğenmesini, sizi sevmesini sağlaya bilirseniz, izleyicilerinizin size bağışlar yapa bilir. Sadece yayıncının yaptığı canlı yayınlarda yayıncı, kazanmamaktadır. Yayıncı çekmiş olduğu videoları kendi profilinde paylaştığı zaman, vidonun fazla izlendiği zaman, fazla beğenildiği zaman yayıncı bu şekilde para kazanmaktadır. Global anlamda kıyaslama yapıldığında, türkiyede pek çok yayıncılara bağış yapılmadığı görülüyor.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Twitch Interactive, Inc.
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence