Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Tumblr

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Tumblr , kendinize ait bir dünyada yarattığınız bloğunuz ve fotoğraflarınızı paylaştığınız yerdir.

Tumblr APK, kendinize ait bir dünyada yarattığınız bloğunuz ve fotoğraflarınız. Her gün milyonlarca kullanıcının aktif bir şekilde kullanmış olduğu bir Blog platform olarak bilinen Tumblr, istediğiniz resimleri en hızlı şekilde paylaşıp veya yükleyerek paylaşabileceğiniz bir blog. Ayrıca yeni insanlar ile tanışabileceğiniz bir platform olması ile de bilinmektedir. Herkesin kendi dünyasını yarattığı bloglar ile aynı tarzlarda ve aynı zevklerde olan insanların hepsini ortak bir noktada toplayarak, bir araya getirir. Tumblr dünyasında sende kendi kişisel Blog’nu oluştur, yeni insanlarla tanışarak paylaşımlar yap.

Mobil cihazınızdan Tumblr uygulamasını açınız ardından karşınıza gelen ekran da, üyelik bölümüne geçiş sağlayınız. Bu bölümde sizden istenen bilgiler net ve doğru bir şekilde doldurarak, üyeliğinizi oluşturunuz. Ardından, mail onayı yaptıktan sonra kendinize Tumblr Blog’u oluşturunuz. Bir isim veriniz açmış olduğunuz Blog’a. Şimdi sıra düzenleme ve kişiselleştirme yapmaya başlayabiliriz. Düzenleme bölümüne giriniz, ardından buradan tema seçeneklerinden bir tane tema seçebilir veya kendinize özel bir tema sıfırdan oluşturabilirsiniz. Şimdi ise tema yükledik ve başlıkları kişiselleştirdik. Artık sıra görsel paylaşımında! Paylaşacağınız ve tekrar paylaşım yapacağınız görseller ile gerçek tarzınızı insanlara göstermiş olacaksınız. Size uygun olarak, aynı tarzları seven insanlar ile eşleşip sosyalleşmeye başlayınız.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Tumblr, Inc
  • Dosya Boyutu: 90MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence