Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Trivia.io

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Trivia.io apk oyunu ile size sorulan soruları bilin ve seize verilen karakterleri kurtarın. Bu oyunu oynayarak eğlence dolu zamanlar geçirmeye ne dersiniz?

Trivia.io apk oyununu ile eğlence dolu bir oyun oynama ne dersinz? Oyunu kullnamak da olduğunuz cihazınıa yükleyin ve hemen oyunu oynamaya başlayın. Oyunu ilk oynamaya başladığınız zamnalar çok çabuk sıkılabilir, ve oynamama isteği olabilir. Ama siz bu isteklerden kaçının ve oyunu oynamaya devam edin, neden diye soracak olursanız oyunun seviyeleri ilerledikçe oyu daha da zevkli bir oyun olmaya başlıyor. Bütün boş zamanlarınızı bu oyunu oynamak için ayıracaksınzıdır, hatta kendinize boş zman ayarlamaya çalışacaksınızdır bu oyunu oynayabilmek için.    

Trivia.oi oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir işlem istememektedir, oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Bu oyunun çok sevilen bir özelliği de vardır, o özellik ise şudur; Trivia.oi oyunu çevrim dışı olarak da oynana bilen bir oyundur. Nere de olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin oyunu açıp dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.Trivia.oi oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz kullanmak da lduğunuz ios cihazlarınıza oyunu indirerek çok hızlı bir şekil de oynayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınızada indirerek çok hızlıca oynayabilirsiniz ve çok çok eğlenceli zamanar da geçirebilirsiniz.

Oyun da size belirli sayıda karakterler verilmektedir, daha sonra size bazı sorular soruluyor bu sorulara göre karakterleinizi oyunda size verilen karakterleri bir bloğa toplamanız gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi topladığınız blok kapakalrı açılıyor, eğer sruyla alakası olmayan bir bloğu seçmiş iseniz bütün karakterleriniz aşağıya düşer ve o oyunu kaybedersiniz, ama karakterlerinizin hepsini farklı farklı bloklara topladıysanız soruyla alakası olan yani doğru bloğa yerleştirdiğiniz karakterleriniz ile oyuna devam etmektesinz. Oyun bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de bu şekil d eeğlenceli çılgınca bir oyun onamak  isterseniz hemen oyunu indirn ve oynamaya başalyın.  

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: 8SEC Games
  • Dosya Boyutu: 287MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence