Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Traffic Rider

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Traffic Rider ile heyecanlı bir sürüşe ne dersiniz? Traffic Rider bir motosiklet oyunudur. Motor tutkunları ve heyecan arayanlar motosikletin gidonuna geçip son sürat gidilebilen bir oyundur.

Traffic Rider ile heyecanlı bir sürüşe ne dersiniz?
Traffic Rider apk bir motosiklet oyunudur. Motor tutkunları ve heyecan arayanlar motosikletin gidonuna geçip son sürat gidilebilen bir oyundur. Oyunda herhangi bir dönüş yada viraj yer almamaktadır. Bir otoban üzerinde dümdüz giderek oynanıyor. Yani korkacak tek kısım diğer arabalara çarpmak oluyor. Herhangi bir arabaya belli bir hızda çarparsanız oyunun moduna göre devam edebilir yada oyuna tekrar başlayabilirsiniz.

 Oyun da ayrıca wheelie(ön kaldırma) özelliği vardır. Belli bir süre boyunca sürdüğünüzde özellik devreye girer. Oyuna başlamadan önce ayarlardan vites, direksiyon ve fren gibi kontrollerin ayarlamalarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Daha sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyun önce en düşük motor ile başlar. Bölümleri geçerek para kazanabilir ve oyunda ki para ile garaj kısmından yeni motorlar alabilirsiniz. Hatta aldığınız motorların rengini değiştirebilir, sticker da yapıştırabilirsiniz.

 Oyunda dört tane mod bulunur. Bunlar: Kariyer, Sonsuz, Zamana karşı ve Serbest modlarıdır. Bunlardan istediğinizi seçip oyunu oynayabilirsiniz. Kariyer modunda oyun size farklı farklı görevler verir. Görevleri yaparsanız bölüm atlarsınız ve para kazanırsınız. Bu modda bir arabaya çarparsanız zamanınızın belli bir süresi gider fakat oyuna devam edebilirsiniz. Bu modda motosikletiniz ne kadar iyiyse o kadar avantajlı olursunuz. Sonsuz modda ise herhangi bir görev ya da zaman kısıtlaması yoktur. Siz bir arabaya çarpana kadar oyun devam eder. Ve oyun bittiğinde yine de para alabilirsiniz. Sıra Zamana karşı moduna geldi. Bu modda size bir süre verilir ve bu süre boyunca arabalara çarparsanız da oyuna devam edebilirsiniz. Zaman bittiğinde oyunda biter. 

Son olarak ise Serbest mod kaldı. Bu mod ne zaman kısıtlaması ister, ne de bir görev. İsteğinize göre trafik yoğunluğunu seçip siz oyunu bitirmek isteyene kadar devam eder. Bir de bu modların içinde mekan ve zaman seçenekleri de bulunuyor. Bazı seçenekler kilitli fakat oyunda seviye atlayarak ya da para kazanarak bu kilitleri açıp oynayabilirsiniz. Oyun modları bu şekildedir. Siz de oynamak istiyorsanız hemen ios ve androide indirip , internetli ve internetsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Soner Kara
  • Dosya Boyutu: 239MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence