Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Traffic Racer

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Kendi arabanızla gerçek hayatta yapmak isteyip te yapamadığınız yüksek hız ve tehlikeli makaslar artık hayal değil! Traffic Racer, tüm bu adrenalini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Traffic racer apk indir android ve ios telefonlarında eğlenceli zaman geçire bileceğiniz aksiyon dolu sonsuz yarış oyunudur. En düşük seviyeden başlayarak çılgınca yarışlar yapıp en üst seviyelere gelmeye hazır mısın?


Traffic racer, oyunda yüksek hızla araçları sollayıp puan kazanacaksınızdır. Puan kazana bilmeniz için 100 kilometre hızla gitmeniz gerekiyor. Oyunun içindeki arabaları sollarken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer araçlara çarparsanız oyun en baştan başlıyor ama kazandığınız bütün puan,para kasanıza gidiyor. Oyunda ne kadar fazla solama yaparsanız o kadar fazla puan ve para alırsınız. Ve oyunda ters yön seçeneği de vardır burada da ne kadar fazla süre ters şerit'te dura bilirseniz o kadar fazla puan alırsınız. Traffic racer da 17 farklı araç seçeneği vardır. Telefonunuzun veya tabletinizin sağ kısmına basarak aracınızı hızlandıra bilir siniz sol kısmına basarak da yavaşlata bilirsiniz. Oyunda üç harita bulunmaktadır çöl, karlı yol, şehir dışı ve şehirde gece bulunmaktadır. Traffic racer da dört farklı oyun modu da olmaktadır. Sonsuz, çift yön, zamana karşı ve serbest sürüş vardır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Soner Kara
  • Dosya Boyutu: 156MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence