Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

TikTok

Puan: 2.25 (Oylar: 4)

TikTok apk uygulaması ile eğlenceyi dibine kadar yaşamaya ne dersiniz? Bu uygulamayı kullanarak eğlenceli videolar çekebilirsiniz.

TikTok apk uygulaması ile hiç sıkılmadan eğlenerek zaman geçirmeye ne dersiniz?

Tik Tok uygulaması çok uzun zamandır olan bir uygulamadır, zamanla farklı, farklı isimler alarak bu zamana kadar gelmiş bir uygulamadır.

 

Bu uygulamayı hem android hem de ios cihazlarınıza indirerek kullana bileceğiniz bir uygulamadır, uygulamayı cihazınıza indirdiğiniz zaman direk kullanmaya başlayabilirsiniz ama sadece bir kullanıcı olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulamada geçimini sağlayan, para kazanan bir den fazla kişi vardır. Tabi bu kişilerden biri siz de olabilirsiniz, bunu için bir içerik üretici hesabı açmanız gerekiyor. Bunu da uygulamaya giriş yaptıktan sonra yapabiliyorsunuz, ayarlar kısmından hesap oluştur tuşuna basarak bir hesap oluşturmanız gerekiyor sizden bazı bilgiler istemektedir.

 

Bunlar ise telefon numarası bunu da onay kodunu alabilmeniz için istemektedir, daha sonra bir kullanıcı adı istemektedir, arkadaşlarınızın sizi daha kolay ve daha hızlı bula bilmesi için istemektedir, bir de sizden e-pota istemektedir. Daha sonra kendinize ait bir hesap oluşturmuş oluyorsunuz. Hesaba giriş yaptıktan sonra hesabınız istediğiniz gibi yönetebilirsiniz, profil resminizi, tekrardan kullanıcı adınızı değiştire biliyorsunuz ama kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra sadece bir kez daha değiştire bilirsiniz, daha sonra bir ay sonra değiştirebilirsiniz. Eğer sizde eğlenceli ve güzel zaman geçirmek isterseniz hem uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: TikTok Pte. Ltd.
  • Dosya Boyutu: 205MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence