Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Temple Run 2

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Temple Run apk oyunu ile bütün engellerden kaç ve oyunun da bütün altınları topla oyunun en iyisi sen ol. Peşin de olan kişilerden kaç ve onlara da yakalanmamaya çalış.


Temple Run 2 apk oyunu oynayarak keyifli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Bu oyunu bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun siz den her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Ve oyunu cihazınıza yükleyerek çok eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz hiç sıkılmadan da oynaya bileceğinize de eminim. Oyunu kendim de daha önceden oynadığım için gönül rahatlığı ile sizlere de tavsiye edebilirim ve siz de gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

 

Temple Run 2 oyununu oyna bilmeniz için kullanmak da olduğunuz android cihazınıza indirebilir ve çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, ister seniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve keyif dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Temple Run 2 oyununun oynaması çok koladır, eğer oyunu ilk kez oynuyor olacak iseniz ilk başlarda çok az bir zorlanma yaşaya bilirsiniz ama oyunu birkaç kez oynadıktan sonra çok fazla alışacaksınız'dır ve çok fazla zevk alarak oynamaya devam edeceksinizdir. Oyunu kullandığınız cihazınıza yükledikten sonra direk oynamaya başlaya bilirsiniz.


oyunu nasıl mı oynanır diye merak mı ediyorsunuz? Hemen kısaca sizlere açıklayayım; oyunun birçok özelliği vardır. Bunları sizlere sırayla anlatıyorum: İlk olarak tablet veya telefonu sağa ya da sola yatırarak oyundaki karakteriniz oyun alanın da sağ ve sol tarafa yönlendirmek desiniz. Bir diğer özellik ise şudur; ekranı yukarı kaydırarak karakteri yukarı yöne hareket ettirmek desiniz yani zıplatmak dasınız. Başka bir özellik ise şudur; ekranı sol veya sağa doğru kaydırarak karakterinizi sağ veya sol tarafa yönlendirmek desiniz. Ve son olarak aşağı kısma doğru ekranı kaydırarak karakteri süründürmek desiniz.

 

Oyun da kenarlara veya karşınıza çıkan engellere hafif, sıyırarak dokunur iseniz sizi kovalamak dadırlar. Eğer  sizi kovaladıkları sıra tekrar çarpar iseniz sizi yakalıyorlar ve oyuna baştan başlıyorsunuz.    


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Imangi Studios
  • Dosya Boyutu: 198MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence