Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Temple Run

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Temple Run apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunda sizi kovalamakta olan maymunlara yakalanmadan bütün altınları toplayın.

Temple Run apk; oyunu ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde internetsiz bir şekilde oynamaya, eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz?  

 

Temple Run oyununu isterseniz android cihazınıza yükleyebilir, isterseniz de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunun oynanışı çok kolaydır, eğer bu oyunu ilk kez oynayacak iseniz oyunun ilk başlarında çok fazla oyunu kaybedebilirsiniz ama en fazla üç veya dört kez oyunu oynadığınız zaman çok hızlı bir şekilde anlamış olursunuz oyunu.

 

Sizlere biraz oyunun nasıl oynandığını anlatayım: temple run apk oyunu sağ, sol ve havaya zıplama yönlerini vererek oynanmaktadır. Oyunun ilk başlangıcında oyunu oynadığınız karakter bir tünelin içinden çıkmaktadır, oyunu oynadığınız karakterin peşinden de birkaç maymun gelmektedir. Oyundaki karakteriniz sürekli olarak bu maymunlardan kaçması geremiyor, eğer maymunlardan kaçamaz ise o maymunlar oyundaki karakterinizi yakalar ve o oyunu kaybetmiş olursunuz.

 

Ama sizin yapmanız gereken şey ise hiçbir şekilde oyundaki maymunlara yakalanmadan oyunda bulunan altınları toplamanız en yüksek skoru yapmanız gerekiyor, eğer hiç oyundaki maymunlara yakalanmaz iseniz oyunu sonsuza kadar oynayabilirsiniz sadece kendi isteğiniz ile oyunu bıraka bilir veya kendi isteğiniz ile maymunlara yakalanabilir veya uçurumdan atlayabilirsiniz.

 

Sizde sıkıldığınız zamanlar eğlenceli zaman geçirmek isterseniz oyunu hemen indirerek, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve en önemli olan internetsiz bir şekilde oynaya bilmenizdir. Keyifli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Imangi Studios
  • Dosya Boyutu: 123MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence