Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

TABUMANYA 2020 Tabu Kelime Oyunu XL Anlat Bakalım

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Tabu apk oyunu ile sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zaman geçirmeye hazır mısınız.

Tabu apk indir oyunu ile arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte bir arada eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz. 

Tabu oyunu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleye bilirsiniz. Bu oyunu guruplar halinde de oynaya bilirsiniz, ister bir bir oynayın beşe beş, ona on guruplar halinde oynaya bilirsiniz. Oyunu oynaya bilmeniz için telefonunuza yüklemeniz gerekiyor, oyunu yükledikten sonra oyun sizden herhangibi üylelik falan istememektedir, direk oyuna giriş yapmaktadır. Oyunu oynamak çok kolay ve çok da zevklidir.

Oyunu oynarken takımlara ayrılmanız gerekiyor, her bir kişinin en az bir takım arkadaşı olması gerekiyor. Bu takım arkadaşınız elindeki telefondan size bir kelimeyi anlatmaya çalışacaktır ama bu kelimeyi anlatırken bazı yasaklı kelimelere de dikat etmesi gerkmektedir. Oyunda bir kart vardır bu kartın en üst kısmında oyun arkadaşınızın size anlatması gereken kelime vardır, bu kartın ortasında ise oyunda anlatıcının kulanmasının yasak olduğu kelimeler vardır, eğer bu yasaklı kelimeleri kullanır ise telefon ekranının sol alt köşesinde olan pas tuşına basması gerekiyor.

Eğer oyunun size verdiği kelimeyi kuralara uyarak, yasaklı kelimeleri kulanmayarak anlatmayı başarır iseniz tabu yapmış oluyorsunuz, telefon ekranının alt kısmında olan tabu tuşuna basmanız gerekiyor. Bu oyunu zamana karşı oynamaktasınız, oyun size altmış saniye vermektedir altmış saniyede ne kadar fazla kelimeyi arkadaşınıza anlata bilirseniz siz ve takımınız o kadar fazla puan kazanabilmektedir. Birinci turda bütün bunları oyun arkadaşınız size anlatmaktadır, ikinci turda ise bütün bunları siz oyun arkadaşınıza anlatmaktasınız sizin de süreniz dolduktan sonra oyun sırası rakibinize geçmektedir, ve bu şekilde aynanmaktadır. Eğer sizde bu şekilde arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız tabu apk’yı indirerk oynaya bilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: TaorusDijital
  • Dosya Boyutu: 59MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence