Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Super Mario Run

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Mario apk oyununda iki farklı karakter seçerek oyuna başlayabilirsiniz

MARİO APK OYUNU NEDİR

Mario apk indir, oyunu denilince akılara ilk gelen süper mario’dur android, ios cihazlarında kullanımı yokken bile çok fazla insan tarafından bilinen kullanılan oyundur, bilgisayardan oynanan bir oyundu, ama bilgisayardan oynanan bir oyun olmasına rağmen çok fazla ilgi, alaka görmüştür. Zamanla oyun (android, ios’da) kullanılmaya başlandı, bunu duyan kullanıcılar, çok fazla sevinerek oyunu telefon, tablet gibi cihazlarda kullanmaya başlamıştır.

MARİYO OYUNU NASIL OYNANIR  

Mario apk oyununda iki farklı karakter seçerek oyuna başlıyorsunuz, bu iki karakter de birer tesisatcıdır ve bu iki karakter de kardeşlerdir, iki tesisatçı kardeşten birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra sadece tek bir hedefiniz vardır hedefiniz ise, prenses peach’i kurtarmaktır. Oyunu oynadıkça, zıplayarak farklı farklı parkurlardan geçebiliyorsunuz. Karşınıza çıkan engelleri zıplayarak geçebilirsiniz, canınızı azaltacak engellerden zıplayarak canınızın azalmamasını sağlaya bilirsiniz, üstüne çıktığınız kutuların içinden sizi öldüre bilecek hayvanlardan da zıplayarak kendinizi kurtara bilirsiniz. Oyunu oynadıkça üstünüzdeki bloklara zıplayarak, hediyeler, ödüler ve can kazanabilirsiniz. Mariyo apk oyununun, sürekli olarak soldan, sağa doğru akmaktadır. Super Mario Brothers (süper mario kardeşler) dünyada çok fazla tanındılar, bu oyun sayesinde ve (süper mario kardeşler) dünyada birçok oyun tasarımcısına da çok fazla örnek olmuştur. Oynamaktan çok fazla zevk alacağınız ve oynarken çok fazla eğlenceli vakit geçireceğinizi düşündüğüm bir oyundur.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Nintendo Co., Ltd.
  • Dosya Boyutu: 215MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ekim 30, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence