Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Subway Surfers

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Subway surf oyunu belirli bir süre çok oynanan ve bilinen oyunlardan biridir.

Subway surf apk indir, oyunu belirli bir süre boyunca çok fazla oynan ve kullanılan bir oyun olmuştur. Subway surf oyunu bir güvenlik görevlisinden kaçma amaçlı yapılmış bir oyundur. Bu oyunu android ve ios cihazınıza yükleyerek oynaya bilirsiniz, oyun girişi için herhangi bir bir üyelik yapmanız gerekmiyor , uygulamaya üyelik yapmanız gerekmiyor. uygulamayı indirmeniz yeterlidir. oyuna ilk başladığınız zaman oyunu oynadığınız karakter, bir tren istasyonunda, trenlerin vagonlarının sprey boyayla boyandığını görmektesiniz, bunu gören güvenli görevlisine köpeği ile birlikte sizin oynadığınız karakteri kovalamaktadır, sizde bu güvenlik görevlisine ve güvenliğin köpeğine yakalanmadan oyundaki altınları toplamanız gerekiyor.


Oyun size çeşitli ekipmanlar sunmaktadır bunlar ise kay kay, anahtar, zıplayan ayakkabı, uçan çanta gibi ekipmanlar sunmaktadır ama siz bunları oyunda kazandığınız altınlarla alabilirsiniz, oyunda ayağınız bir yere çarparsa veya siz duvarlara çarparsanız, güvenlik görevlisi ve köpeği tekrar sizi peşinize vermektedir. Eğer oyun sırasında ayağınızda kay kay varsa o sırada oyundaki vagonlara çarparsanız ölmüyorsunuz, kay ay sizi kurtarıyor oyuna kaldığınız yerden devam edede biliyorsunuz. Oyunda öldüğünüz zaman bir anahtarınız varsa o anahtarı kullanarak tekrar oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizde eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız oyunu kullandığınız cihazınıza indirerek kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SYBO Games
  • Dosya Boyutu: 207MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence