Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Strike Hit

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Strike Hit apk oyunu ile bütün topları devirin ve oyunun en iyisi siz olun.

Strike Hit apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamak ister misiniz? Oyunu kullandığınız cihazınıza yükleyin ve hemen oynamaya başlayın.

Bu oyunu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullandığınız ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da indirerek oyunu oynayabilirsiniz ve eğlence dolu zaman geçirebilirsiniz. Bu oyunun oynanışı çok çok kolaydır, oyunu oynarken ilk bölümler çok sıkılabilirsiniz ve oyunu oynamama oyunu silme gibi isek gelebilir, siz bu isteğe sakın kapılmayın çünkü oyunu oynadıkça ve seviyeleri geçtikçe oyun çok daha fazla zevkli ve eğlenceli bir oyun olmaktadır.


Oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman size bir top veriliyor ve bu topla da karşınızdaki blokları devirmeniz gerekiyor, ne kadar fazla blok devirebilirseniz o kadar fazla puan kazanırsınız. Eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirebilir oyunu oynamaya başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IsCool Entertainment
  • Dosya Boyutu: 152MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence