Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stacky Dash

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Stacky Dash apk oyunu ile çılgınca bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu oynamaya başlayın.

Stacky Dash apk oyunu ile çılgınca bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu oynamaya başlayın.

Stacky Dash oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyum sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi işlemler istememektedir, oyunu cihazınıza indirmeniz oynamanız için yeterlidir. Oyunu cihazınıza ilk yiklediğiniz zaman oyun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyşedir; Stacky Dash oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu mesaja karşılık olarak iki farklı seçenekle cevap verebiliyorsunuz bu seçenekler de şunalrdır: izin ver seçeneği ve bir diğeri ise izin verme seçeneğidir, bu iki seçenekten birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Stacky Dash oyununu çok daha hızlı bir şekeli de oynamak istiyorsanız eğer oyunu hemen kullanamk da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz.

Stacky Dash oyununun oynanışı çok çok kolaydor. Oyun da size bir karakter veriliyor ve bu karakter ile size toplamanız için verilen blokları toplamanızı istiyorlar, bu topladığınız bloklar ile kendi yokunuzu yapıyorsunuz ve bloğunuzun yetmediği yerde daha fazla ilerleyemiyorsunuz o yüzden size verilen bütün blokları toplamanız gerekiyor. Oyun bu şekil de devam etmektedir, siz de isterseniz hemen oyunu indirin ve dilediğiniz kadar oynamaya başalayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 159MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 01, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence