Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stack Surf 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Stack Surf 3D apk oyunu ile bütün gün evde eğlence dolu bir oyun oynamak istiyor musun? Eğer böyle bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu oynamaya başlayın.

Stack Surf 3D apk oyunu ile bütün gün evde eğlence dolu bir oyun oynamak istiyor musun? Eğer böyle bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu oynamaya başlayın.

stack Surf 3D oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor. Bu mesaj da şu şekil de gelmektedir; stack Surf 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj gelecektir siz de bu mesaja izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme seçeneğini seçerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

stack Surf 3D oyununu çok hızlı ve çok kolay bir şekilde oynamak isterseniz eğer oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza yükleyerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

stack Surf 3D oyununun oynanışı da çok kolaydır, oyun da size bir karakter veriliyor ve siz de bu karakter ile karşınıza çıkan blokları toplayarak yerden yükselmeye çalışıyorsunuz, daha sonra oyun için de karşınıza bazı engeller çıkıyor ve bu engellerden de oyun için de topladığınız bloklar sayesin de kurtulabiliyorsunuz. Oyun da ki karakteriniz bazı engellerden geçerken toplamış olduğu blokları kaybediyor, engelin boyuna ve uzunluğuna göre blok kaybetmektedir. Oyun sonun da ne kadar fazla bloklara sahip olursa o kadar fazla puan alabiliyor, oyun bu şekil de devam et ektedir. Eğer siz de ister seniz hemen oyunu indirin be dilediğinizce oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Funzilla
  • Dosya Boyutu: 68MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 08, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence