Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stack Run

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Birdge Stack apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Bütün blokları toplayın ve oyunun en yüksek puanını siz alın. Ne kadar uzağa gidebilecek blok toplar iseniz o kadar fazla puan alırsınız.

Stack Run apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Bütün blokları toplayın ve oyunun en yüksek puanını siz alın. Ne kadar uzağa gidebilecek blok toplar iseniz o kadar fazla puan alırsınız.

 

Oyunu oynayabilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu onaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri işlem istememektedir, sadece oyunu cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

 

Oyunun oynanışı çok kolaydır ve çok da eğlencelidir. Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman çok az bir zorlanma yaşayabilirsiniz. Ama bu zorlanmayı birkaç kez oyunu oynayarak geçirebilirsiniz ve çok iyi oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazınıza da oyunu indire bilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman direk oyuna başlamaktasınız. Oyun da bir karakteriniz vardır, bu karakter ile önünüze çıkan bütün blokları toplamanız gerekiyor ve daha sonra toplamış olduğunuz bloklar ile karşınıza çıkan engellerden kaçmanız gerekiyor. Oyundaki engellerden kaçarken ve önünüze çıkan blokları toplarken bir de oyunu size sunduğu para ödülleri de vardır bu ödülleri toplamaya da dikkat ederseniz daha iyi bir oyun oynamış olursunuz. Oyundaki karakterinizi sadece iki şekil de hareket ettirebiliyorsunuz. Zaten karakter sürekli olarak ileriye doru yürümektedir, siz sadece sağa ve sola yönlendirebiliyorsunuz. Bu yönlendirmeyi de kullandığınız cihazın ortasına basarak yapabiliyorsunuz.

 

Eğer böyle eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu cihazınıza indirin ve oyunu oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Younick Games
  • Dosya Boyutu: 170MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence