Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stack Colors!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

StackColors apk oyunu ile bütün blokları toplayarak oyunu en yüksek puan ile bitirmeye hazır mısın?


StackColors apk oyunu ile çok fazla eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersin? Hayatınız da oynaya bileceğiniz en eğlenceli ve en keyfi verici oyunun bu oyun olacağına emimin. Neden diye soracak olursanız size şu cevabı verebilirim; benim de şuan bile oynadığım çok fazla keyif alarak oynadığım bir oyundur ve bu oyunu oynarken hiç bir zaman sıkılmıyorum ve bıkmıyorum oyunu oynarken adeta kendimi oyuna kaptırıyorum. Ve bu yüzden de sizin de oyunu oynarken sıkılacağınızı da düşünmüyorum.

 

StackColors oyununu çok hızlı bir şekil de oynamaya başlamak isterseniz eğer kullanmak da olduğunuz android cihazınıza da indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz, ister seniz de kullandığınız ios cihazınıza da oyunu indirerek çok hızlı bir şekil de onamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunun nasıl oynandığından biraz sizlere bahsedeyim: StackColors oyunu tamamen çevrim dışı oynana bilinen bir oyundur bu özeliği de çok sevilmektedir. Nere de olursanız olur ne zaman isterseniz isteyin, hemen oyun açıp oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyun çok kolay bir oyundur. Eğer oyunu ilk kez oynayacak iseniz ilk birkaç oyun çok az zorlana bilirsiniz, ama bir kaç kez oyunu oynadıktan sonra tamamen alışmış olacaksınız ve çok güzel bir şekil de oynamaya da devam edeceksinizdir. Oyun çok kolay ve çok da kolay alışıla bildiği kadar da, çok da eğlenceli bir oyunudur sürekli oynaya bileceğiniz bir oyunudur.

 

StackColors oyunun da size bir karakter veriliyor ve bu karakter ile yerde bazı belirli yerler de size verilen bloklar var ve sizin o blokların hepsini toplamanız gerekiyor. Ama yer de olan bütün blokları almamanız gerekiyor neden? Diye soracak olursanız nedeni şudur; siz oyuna ilk başlarken size belirli bir renk veriliyor ve o rengin aynısı yerdeki bloklarda da vardır yani kısacası sizin üstünüzdeki renk neyse yer de toplamanız gereken blok da odur. Eğer üstünüzdeki rengin blokları değil de başka bir rengi toplar iseniz topladığınız bloklar azalmaktadır.

  

Oyun sonunu yani bölüm sonunu yaklaştıkça ne kadar çok blok toplamış iseniz o kadar fazla puan kazanmak dasınız. Oyundaki karakteriniz oyun sonun da topladığı bütün bloklara bir tekme atıyor ve yere düşen bloklar ne kadar uzağa giderse o kadar fazla puan kazanmak dasınız.

 

Eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz kullandığınız cihazınıza hemen indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.      


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 172MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence