Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stack Ball

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Stack Ball 3D apk oyunu ile önünüze çıkan bütün engeleri aşamaya ve oyundaki bütün bölümleri geçmeye ne dersiniz?

Stack Ball 3D apk oyunu ile çok eğlencili zaman geçirmeye ne dersiniz?

Bu oyunu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz, oyunu, oynaya bilmeniz işin sizden herhangi bir üyelik veya kayıt gibi bir şey istememektedir, oyunu cihazınıza yükleyip daha sonra oyuna girmeniz yeterlidir. Oyunun oynaması çok çok kolay ve çok çok zevklidir, sizde bu zevki tatmak isterseniz hemen yüklemelisiniz, ama ben bu oyunu kesinlikle sizelere tavsiye ediyorum, mutlaka bir kaç saat bile olasa girip oynamanız gereken bir oyundur.


Sizlere biraz oyun anlatayım; oyun sürekli kendi etrafında dönen bir platforma sahiptir, bu platformun içinde de bir birinden farklı renkler vardır bu renkler de dönen platforma bağlıdır. Sizin ise bir topunuz vardır bu topu istediğiniz gibi yönetmeye de sahipsinizdir, platforma bağlı olan renkli çubuklar sürekli bir döngü halindedir. 

Oyunda üst üstte gelen bir renk vardır, örneğin on tane üst üstte yeşil rengi vardır size verilen topu kontrol ederek o yeşil rengi kırmanız gerekiyor, daha sonra karşınıza başka bir renk çıkar ise size verilen topu çok hızlı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor yani topu durdurmanız gerekiyor, daha sonra tekrar karşınıza başka renk çıkacaktır yine aynı şekil topu kontrol ederek o renkleri kırmanız gerekiyor, bu şekil devam ederek sürekli dönen platformun en alt tabakasına ulaşmanız gerekiyor, en alt tabakaya ulaştığınız zaman seviye atlayacaksınızdır, oyun bütün bölümleri bu şekil ilerlemektedir ama her bölümün belirli zorlukları da vardır. Eğer sizde bu şekilde eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız hemen oyunu indirerek oynayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: CASUAL AZUR GAMES
  • Dosya Boyutu: 83MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence