Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Stack

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Stack apk oyunu ile çılgınca bir kule dikme oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.

Stack apk oyunu ile çılgınca bir kule dikme oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynamaya başlayın.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyledir; Stack oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu gelen mesaja izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Stack oyununu çok çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, tabi eğer ister seniz de kullanamak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu indirebilir ve dilediğiniz kadar oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladıpınız zaman oyun direk başlama ekranından oyuna başkıyorsunuz, oyun da belirli seviyeler vardır bu seviyeleri geçebilmek için sizden istenen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunun oynanışı çok kolaydır ve çok da eğlencelidir, oyunu oynamak için yüklediğiniz cihazınızın ekranına dokunarak oyunu oynuyorsunuz. Oyun da sürekli gelen bloklar vardır sizin de yapamanız gereken bu blokları üst üste koymanız, tam zamanında ekrana dokunur iseniz o kadar yüksek bir kule yapmış olursunuz.

Oyun bu şekli de ilerlemektedir eğer siz de diler seniz hemen ohunu indirin ve dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ketchapp
  • Dosya Boyutu: 94MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 31, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence