Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Spotify

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Spotify ile sınırsız ve kesintisiz müzik dinlemeye ne dersiniz?

Spotify APK, sınırsız ve kesintisiz müzik deneyimine ne dersiniz? Spotify’ın sunmuş olduğu sınırsızı müzik deneyimi ile birlikte kesintisiz bir şekilde mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. En hızlı şekilde yüksel ses kalitesi ile istediğiniz müzikleri dinleyiniz. Spotify sunmuş olduğu bir çok paketlerden veya indirimlerden yararlanarak kendinize en uygun paket seçiniz. Veya hiçbir ücret ödemen ücretsiz olarak bizlere sunulmuş olan paketi seçerek, biraz reklamlı olacak şekilde dinleyebilirsiniz. Dijital ortamlarda bulunan her tarz müziğin bulunabilecek bir kütüphanede istediğiniz şarkıya tek tıkla ulaşmak? Sadece istediğiniz şarkıyı aratınız ve başlata tıklayınız.

Spotify Premium APK, ücretli paketlerden bir tanesini yani size en uygun olacaklardan bir tanesini seçiniz. Dilerseniz aile paketleri veya öğrenci indirimi gibi indirimli paketlerden yararlanabilirsiniz. Spotify üzerinde dijital ortamlarda bulunan ve bir hayli zengin olan kütüphanesinden, toplumun yarattığı oynatma listelerini dinleyebilir veya Spotify tarafından yaratılmış olan oynatma listelerini tercih edebilirsiniz. Örnek olarak istediğiniz her tarz müziği yer veren Spotify kütüphanesinden, dinlediğiniz müziklere uygun bir şekilde yaratılmış olan çalma listelerinden bir tanesini seçerek, kesintisiz bir şekilde dilediğiniz müzikleri Premium özelliğiyle reklamsız bir şekilde, dinleyerek keyifli zamanlar geçiriniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Spotify Ltd.
  • Dosya Boyutu: 155MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence