Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

SOS Oyunu

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Sos apk oyunu ile geçmişten bu yana olan çocukluğumuzun eğlencesi olan bu oyunu şimdi çok hızlı bir şekil de oynamaya hazır mısınız? hem de kendi elinizdeki telefonlarını ile istediğiniz zaman açıp oynaya bileceksiniz.


Sos oyunu apk bu oyunu emim ki çocukluk zamanlarınız da çok fazla oynamışsınızdır. En çok da okul da eviniz de çok oynamışsınızdır, hepinizin bu oyunu bildiğine eminim.

 

Sos oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik ve benzeri bir şey yapmanıza gerek yoktur, oyunu oynaya bilmeniz için oyunu yüklemeniz yeterlidir.

 

Sos oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız android cihazınıza da çok hızlı bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu çok hızlı bir şekil de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunun oynanışı çok fazla kolaydır oyun çok kolay olduğu kadar da oynaması çok da zevkli bir oyundur. Oyun tamamen iki har ile oynamaktadır O ve S harfleri ile oynanmaktadır. Bu oyun birçok karenin olduğu alan da oynanmaktadır, yani her bir harf bir kareye sığa bilecek bir şekil de oynanmaktadır. Sos oyununun ister seniz yanınızdaki arkadaşlarınıza ister seniz ailenizle oynaya da bilirsiniz, ister seniz de tek başınıza oynaya bilirsiniz.

 

Oyuna giriş yaptığınız giriş panelinden kendi isminizi yazabilirsiniz tek oynadığınız zaman ve iki kişilik de oynadığınız zaman da iki yarışmacı da kendi isimlerini yaza biliyor. Oyun da bir kırmızı oyuncu bir de mavi oyuncu vardı oynadığınız kişi ile karar vererek kendi isminizi mavi veya kırmızıya yazmanız gerekiyor, daha sonra oyuna başlaya bilirsiniz ve oyun sırasın da bu isim yazma sayesin de hiçbir karışıklık olmadan oyununuzu oynaya bilirsiniz.

 

Eğer siz de geçmişten bu yana olan bir oyunu oynamak isterseniz kullandığınız cihaza hemen indirerek oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz keyifli bol eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Board and Puzzle Games
  • Dosya Boyutu: 10MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence