Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Snow Patrol

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Snow Patrol apk oyunu ile inanılmaz bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indiren ve çılgınca bir oyun oynayın.

Snow Patrol apk oyunu ile inanılmaz bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indiren ve çılgınca bir oyun oynayın. Oyunu oynamaya başladığınız zaman bir daha oyunu bırakamayacaksınız nedeni merak ediyorsanız hemen söyleyeyim; oyun çok aşırı eğlenceli bir oyundur ve çok da pratik bir oyundur, oyunu bir kez oynadıktan sonra ikinciyi de oynamak istiyorsunuz, ikinciyi de oynadıktan sonra üçüncüyü de oynamak istiyorsunuz bu böyle devam ediyor ve asla oyundan ayrılamıyorsunuz.

Oyunu oynaya bilmek için kendinize boş zamanlar ayırmaya çalışacaksınız, her boş zamanlarınız da oyunu oynamak isteyeceksiniz. Oyunu yüklediğiniz zaman ilk oynayışınız da oyun size bir mesaj gönderiyor. O mesaj ise şöyledir; Snow Patrol oyunu size bir mesaj göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor istiyor. Diye bir mesaj geliyor siz de bu mesaja isterseniz izin ver seçeneğini seçip oyunu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Snow Patrol oyununu çok daha kolay ve çok daha rahat, pratik bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz, eğer isterseniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu indire bilir ve oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz.

Oyunun oynanışı da çok kolaydır. Oyunda size bir U harfinde kullanacağınız karakter veriyor, bu U harfinde ki karakter ile önünüze çıkan bütün eşyaları toplamınız gerekiyor, daha sonra o topladığınız eşyaları bir çukura döküyorsunuz sizden istenen elmas sayısını toplamış iseniz o çukur kapanıyor ve ilerleye biliyorsunuz. Eğer siz de bu şekil eğlence dolu bir oyun onamak isterseniz hemen oyunu indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SHAMAN GAME
  • Dosya Boyutu: 111MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence