Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Snapseed

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Snapseed apk uygulaması ile çekmiş olduğunuz herhangi bir fotoğrafı çok profesyonel bir şekilde düzenlemeye ve en iyi fotoğraflara sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Snapseed apk; google tarafından geliştirilmiş kusursuz ve eksiksiz aynı zamanda da profesyonel bir fotoğraf düzenleme programıdır. Sizde kendi çekindiğiniz fotoğrafların daha güzel, daha iyi ve dediğim gibi daha profesyonelce durmasını ister misiniz?

 

Sizlere biraz uygulamadan bahsedeyim; bu uygulamaya öncelikle hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz, daha sonra uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra karşınıza direk beyaz bir panel çıkacak o beyaz panelin üstünde ise kocaman bir artı işareti olacaktır, o artı işaretine basarak fotoğraflarınıza ulaşmak isteyecektir, ama fotoğrafınıza ulaşmadan önce size soracaktır. Snapseed uygulaması fotoğraflarınıza  ulaşmak istiyor diye sizde buna (tamam veya izin verme) diye bilirsiniz tabi izin verme diye bir seçeneği de seçecek değilsiniz uygulamayı indirme amacınız daha profesyonelce fotoğraflara sahip olmak bu yüzden (tamam) tuşuna basmanız gerekiyor.

 

 

Galeriye ulaştıktan sonra düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçerek kendiniz istediğiniz gibi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Fotoğrafı düzenlemeye başladığınız zaman ilk olarak karşınıza ‘’görünümler’’ kısmı çıkacaktır, bu görünümler kısmında şunlar vardır: portrait, smooth, pop, accentuate, faded glow, morning, bright, fine art, push, strusture ve son olarak silhouette görünümleri vardır. Bu her bir görünümün farklı, farklı özelikleri vardır, her biriyle farklı bir fotoğraf tarzı yapabilirsiniz, karar verdiğiniz veya beğendiniz bir görünüm olursa kullandığınız cihazın sağ alt köşesindeki tik işaretine basarak kaydedebilirsiniz, eğer beğenmediyseniz kullandığınız cihazın sol alt köşesindeki çarpı tuşuna basarak kaydetmekten vazgeçebilirsiniz.

 

 

Bir de ‘’araçlar’’ kısmı vardır uygulamada araçlar kısmında birçok özelik vardır bu kısımdan istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Araçlar kısmında olan özelikler şunlardır: ince ayar, ayrıntılar, eğriler, beyaz dengesi, kırp, döndür, perspektif, genişlet, seçmeli, fırça, iyileştirme, HDR görünüm, sihirli parıltı, ton kontrastı, dramatik, klasik, grenli film, retrolux, dağınıklık, siyah beyaz, kara, portre, başın duruşu, lens bulanıklığı, vinyet, çift pozlama, metin ve çerçeveler özelikleri vardır. Bu özellikleri kullanarak bir birinden güzel ve eşsiz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

 

 

Bütün bu düzenlemeleri yaptıktan sonra içinize sinen güzel fotoğrafı, yaptığınız düzenlemeye karar verdikten sonra kullandığınız cihazın sağ alt köşesinde ‘’dışa aktar’’ seçeneği olacaktır oraya basarak düzenlediğiniz fotoğrafı istediğiniz bir yere direk paylaşabilir, farklı bir yerde paylaşacaksanız o yeri seçerek paylaşabilir, fotoğrafı kaydedebilir, düzenlediğiniz fotoğrafın bir kopyasını size oluşturabilir ve son olarak düzenlediğiniz fotoğrafı dışı aktara bilirsiniz.

 

 

Sizde bu şekilde profesyonelce fotoğraf düzenleye bilmek isterseniz, çekindiğiniz fotoğrafların daha profesyonelce olmasını isterseniz hemen uygulamayı kullandığınız cihaza yükleyerek en güzel, en iyi fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

 

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Tasarım
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Google LLC
  • Dosya Boyutu: 73MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence