Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Snapchat

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Snapchat apk uygulamsı ile bütün arkadaşlarınız ile eğlenceli sınırsız bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve eğlenebilirsiniz.

Snepchet apk uygulaması ile arkadaş olduğunuz kişilerle çok hızlı bir işetişim kurmaya hazır mısını?

Snepchet uygulamasını hemen android hem de ios cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Ama uygulamayı yükledikten sonra bir üyelik yapmanız gerekiyor, bunun işin de sizden bir kaç bilgi istemektedir. Bunlar ise telefon numarası, e-posta istemektedir daha sonra kendi hesabınıza giriş yapılacaktır. Sizden istediği numaraya gelen bir kod vardır bu kodu size gönderme sebebi ise girdiğiniz numaranın doğru olup olamadığını kontrol etmek için istemektedir. 


Uygulamada arama çubuğundan istediğiniz arkadaşınızın kullanıcı adını yazarak arkadaşlarınıza ekleyebilirsiniz, bir de harita özeliği zardır bu harita özeliğinden, arkadaş olarak eklediğiniz kişilerin konumunu görebilirsiniz. Uygulamada mesajlaştığınız arkadaşınızla ne kadar fazla konuşur veya sohbet ederseniz o kadar fazla puan almaktasınız, arkadaşlarınız ile sürekli bir birinize fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Eğer bir kaç gün mesaj atmazsanız, fotoğraf paylaşmasanız daha önceki yaptığınız bütün puanlar gidiyor ve tekrar en başa dönmektesiniz.


Uygulamada bir de efekt özelikleri vardır, bu efektler bir birinden farklı ve eğlencelidir. Bu efektleri arkadaşalarınızla birlikte paylaşabilir ve kullanabilirsiniz, bu efektlerle oyunlarda oynayabiliyorsunuz arkadaş olarak eklediğiniz arkadaşlarla bilgi yarışları ve eğlenceli bir çok oyun oynayabilirsiniz.

Sizde eğer arkadaşlarınız ile sürekli olarak mesajlaşmak ve sohbet etmek istiyorsanız uygulamayı indirerek, aktif bir şekilde kullanabilirsiniz ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Snap Inc
  • Dosya Boyutu: 197MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence