Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Snake.io

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Snake.io yılan oyunu ile bütün yılanları yiyerek oyunun en büyük yılanı olmaya ne dersiniz? En keyifli zamanları bu oyunu oynayarak geçirebilirsiniz.

Snake.io: apk oyunu bir yılan oyunudur bu oyunu hem internetli hem de internetsiz bir şekilde oynaya biliyorsunuz, oyunun en yüksek seviyesine ulaşmaya ve oyunu en iyisi olmaya hazır mısınız?

 

 

Bu oyun dünyaca en çok bilinen ve en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun temel amacı oyunda olan diğer yılanları yemeniz, bu şekilde yavaş, yavaş büyüyorsunuz ve oyunun en büyük yılanına sahip oluyorsunuz ama oyunun en büyük yılanı olabilmeniz için biraz zaman harcamanız gerekiyor bunun için oyuna biraz zaman ayırmanız gerekiyor.

 

 

Sizlere biraz oyundan bahsedeyim; bu oyunu ben kendimde çok fazla oynadım ve hayla oynamaya devam ediyorum, aşırı zevk veren, eğlendiren bir oyundur. Bu oyunu hem android hem de ios cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleye bilirsiniz, oyunu yükledikten sonra direk oyuna girebilmektesiniz. Bu oyunu oynarken bir sıralamaya da düşmektesiniz, o sıralamada kendinizi görebilmeniz için oyunun giriş kısmındaki panelden ayarlar kısmına giderek bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor, kullanıcı adını seçtikten sonra oyundaki sıralamada kendinizi görebilir ve oyunda kaçıncı kişi olduğunuzu ve kaçıncı sırada olduğunuzu görebilirsiniz.

 

 

 

Bu oyunda çok daha hızlı büyüye bilmeniz için sürekli oyunda olan büyük yılanları yemeniz gerekiyor. Bunu da kendi yılanınızı yönlendirerek diğer yılanın sizin yılanınızın, kuyruğuna veya gövdesini ısırması gerekiyor eğer bir başka yılan da sizin yılanınızın kuyruğuna veya gövdesine çarpar ise ölmüş olurlar sizde onlara yiyerek büyüyebilir ve oyunun en iyisi olabilirsiniz. Oyunda eğer siz başka bir yılanın kuyruğuna veya gövdesi gibi bir yerine kendi yılanınızın kafası ile çarpar iseniz o oyunu siz de kaybetmiş oluyorsunuz. Yapılması çok zor olan bir yılan öldürme yöntemi de vardır belki bunu çoğu kişi bilmiyordur o yöntem ise şudur: oyunda olan bir başka yılan ile direk kafa kafaya gelir iseniz o yılanı da öldürmüş olursunuz.

 

Eğer sizde böyle rekabetli, yarış dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen kullandığınız cihaza oyunun indirerek oynamaya başlayabilir ve oyunun en iyisi olabilirsiniz. Ben kendim de bu oynadığım için sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum eğlenceli keyifli oyunlar diliyorum.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kooapps Games - Fun Word and Brain Puzzle Games
  • Dosya Boyutu: 113MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence