Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Skype

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Skype dünyanın konuşmasını sağlar. Tamamı ücretsiz* anlık mesajlar, sesli veya görüntülü çağrılarla "merhaba" deyin.

Skype APK indir, seçeneklerinden bir tanesini seçerek, sürümünüzü belirleyip mobil cihazınıza indiriniz. Aynı anda milyonlarca kullanıcıya sahip olan Skype ile en iyi şekilde, sorunsuz ve kesintisiniz konuşma deneyimini elde ediniz. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz ile tek tıkla iletişim kurunuz. Skype’nin en büyük destekçilerinden bir tanesi Windows’un sahibi olan Microsoft’dur. Birkaç yıl önce büyük firma Skype satın aldıktan sonra, üzerinde daha fazla geliştirmeler yaparak daha da zenginleştirdiler. Bundan dolayı, Microsoft Skype APK satın aldıktan sonra, Hotmail hesaplarınız ile de giriş yapma özelliğini aktif etmiş oldular.

Skype indir APK, mobil cihazlarınızda, taşınabilir bilgisayarlarda veya masaüstü bilgisayarlar da aynı bağlantı kurarak sorunsuz ve sınırsız iletişimi deneyimleye bilirler. Skype üzerinden, istediğiniz kişinin ismini aratarak, arkadaş listenize ekleyiniz. Ardından, karşı tarafın sizin arkadaşlık isteğinizi kabul etmesini bekleyiniz. Ardından, karşı taraf arkadaşlık isteğinizi kabul ettikten sonra sınırsız iletişime başlayabilirsiniz. Dilerseniz karşılıklı olarak yazışabilir veya Skype sunmuş olduğu sesli veya görüntülü seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Görüntülü konuşmalarınızda kesintisiz bir şekilde, iş görüşmeleri dahi gerçekleştirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Skype
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence