Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Sky Roller

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Sky Roller apk oyunu ile bütün zorluklara rağmen oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

Sky Roller apk oyunu ile çok fazla eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Bütün engelleri dikkatli bir şekil de geçerek oyunu bittirin.

Sky Roller oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu yükledikten direk oynamaya başlayabilirsiniz, oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik ve kayıt gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur. Bu oyunun oynanması çok kolaydır, eğer oyunu ilk kez oynayacak iseniz çok az zorlanabilirsiniz. Bu zorlanma sebebinden dolayı oyunu oynamama, oyunu silme gibi hatta da bulunmayın. Nedenini sorar iseniz oyun çok eğlenceli bir oyundur, ve ilerleyen bölümler de daha çok eğlenceli bir hale gelmektedir oyun.

Oyunun oynanışı daha önceden de söylediğim gibi de çok kolaydır ve çok kolay olduğu kadar da çok da eğlenceli bir oyundur. Oyunu oynadıkça oynayasınız geliyor, ve çok eğlenceli zamanlar geçirmeye başlamaktasınız. Oyun başladığı zaman bir kadın karakter ile oyuna başlamaktasınız. Bu kadın karakterin ayağın da bir çift paten vardır, ve siz bu karakteri başlangıç noktasından bitiş noktasına başarılı bir şekil de ulaştırmanız gerekiyor. Önünüze çıkan engelleri sadece iki hamle ile geçe biliyorsunuz bunlardan biri şudur; oyunda ki karakterin bacağını açarak ortada olan engelli geçebilirsiniz, bir diğeri seçenek ise şudur; karakterin bacaklarını kapatarak kenarlardaki hamlelerden kurtara bilirsiniz. Bu hamleleri de kullandığınız cihazın ekranını sağa hareket ettirerek veya sola hareket ettirerek karakterinizi engellerden kurtarabilirsiniz.

Oyunu daha da hızlı oynamaya başlamak isterseniz kullanmak da olduğunuz android cihazınıza yükleyerek çok hızlı bir şekil de oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da hızlı bir şekil de oyunu indirebilir be oynamaya başlayabilirsiniz

Eğer sizler de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: HOMA GAMES
  • Dosya Boyutu: 245MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence