Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Skiddy Car

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Skiddy Car apk oyunu ile araba oyununu eğlence dolu bir şekil de oynamaya hazır mısınız? Oyunu çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu hemen oynamaya başalın

Skiddy Car apk oyunu ile araba oyununu eğlence dolu bir şekil de oynamaya hazır mısınız? Oyunu çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu hemen oynamaya başlayın.

Skiddy Car oyununu çok hızlı ve çok kolay bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer oyunu hızlı bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza yükleyerek oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilir ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz, eğer diler seniz de oyunu kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da yükleyerek oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Oyunun oynanışı çok kolay ve çok da eğlencelidir. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun sizleri adeta bir bağımlı yapıyor, bütün boş zamanlarınız da oyunu oynamak isteyeceksiniz, hatta oyunu daha da fazla oynaya bilemek için kendinize boş zaman ayırmaya da çalışacaksınız.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman ilk oynadığınız zamanlar oyun size biraz sıkıcı, bunaltıcı gelebilir, ama siz sakın ilk oyundan oyunu oynamama veya oyunu silmek gibi hatalar yapmayın. Nedenini merak ediyor iseniz hemen söyleyeyim, oyun sizin oyuna alışabilmeniz için ilk bir kaç oyun da size yardımcı oluyor sizleri oyuna hazırlıyor, ileri seviyelere geldiğiniz zaman oyunun ne kadar eğlenceli ve ne kadar zevkli bir oyun olduğunu fark edecek ilk zamanlar da oyunu silmediğinize sevineceksiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir araba veriliyor ve bu araba ile oyunun başlangıç noktasından, oyunun bitiş noktasına ulaşmanızı istiyor. Oyunda size verilen arabayı sadece sağ yöne hareket ettire biliyorsunuz, diğer bütün işlemleri kendiliğinden yapmaktadır. Oyunu oynamak için yüklediğiniz cihazınızın ekranının her hangi bir yerine dokunarak aracınızı sağ yöne doğru hareket ettirmiş oluyorsunuz, parmağınızı oyunu oynadığınız cihazınızdan kaldırdıktan sonra eski haline geri geliyor. Oyun bu şekil de devam ediyor, eğer isterseniz hemen oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 89MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 21, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence