Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Shape Slicer 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Shape Slicer 3D apk oyununu hemen indir ve oynamaya başlaya, oyunun en iyisi sen ol.

Shape Slicer 3D apk oyunu ile hayatınız da hiç geçiremediğiniz kadar eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin be dilediğiniz kadar oynamaya başalayın.

Shape Slicer 3D oyununu hiç olmadığı kadar hızlı ve hiç de olmadığı kadar da pratik bir şekil de oynamaya ne dersiniz? Bunun için oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar hızlı ve dilediğiniz zamanda da oynayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu hemen ios cihazlarınıza da indirebilir oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size çok çok az bir şekil de zor gelebilir, ama siz oyunu bir kaç kez oynandıktan sonra oyuna alışmış olucaksınız ve çok çok daha güzel bir şekil de oynamaya başlayacaksınız.

Oyunun oynanışı da çok kolaydır. Oyun da büyük büyük küpler vardır, oyun sizden bu küpleri küçük küçük parçalara ayırmanızı istiyor ve bu küpleri küçük parçalara ayırabilmeniz için de oyunun belirli yerlerine testere koymuştur ve siz de bu büyük küpleri o testerelerin üstünden geçirerek küçük küçük küpler haline getire bileceksiniz. Bu şekil de oyun da seviye geçmektesiniz, ve oyunun en iyisi olabilmektesiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: MOONEE PUBLISHING LTD
  • Dosya Boyutu: 488MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence