Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Sandbox Pixel Coloring

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Sandbox Pixsel coloring apk oyunu ile boyama dünyasına girmeye hazır mısınız? size verilen renkli sayılarla gereken kutuları boyayarak en güzel resimleri sen yap.


Sandbox Pixsel Coloring apk oyunu ile eğlenceli, keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? Size verilen renkli sayıları istenen renkli kutulara doldurarak oynayabileceğiniz bir oyundur.

 

Bu oyunu oynayabilmeniz için kullandığınız cihazınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz android cihazınıza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz, isterseniz de ios cihazınıza yükleyebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Sizlere biraz oyunu anlatayım: sandbox pixsel coloring oyununu daha önceden kendimde oynadığım için sizlere gönül rahatlığı ile bu oyunu tavsiye edebilirim. Canınızın sıkıldığı zaman direk açıp oynayacağınız oyunlardan biri olduğunu söyleye de bilirim, daha fazla rahatlamak isterseniz de bir yandan sizi daha çok dinlendiren, huzur veren şarkıları açarak da bu oyunu daha keyifli oynayabilirsiniz.

 

Oyun biraz zaman alan bir oyundur, ama o zamanın nasıl geçtiğini de sizlere fark ettirmeyecek bir oyun dur. Oyunu cihazınıza yükledikten sonra sizden hiçbir üyelik gibi bir şeyler istememektedir, direk oyun panelini giriş yapıyorsunuz. Oyunda karşınıza çıkan ilk panelden istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Panelden istediğiz bir resmi seçerek o resmi daha büyük bir ekrana taşıyorsunuz.

 

O büyük ekranda ise resmi boyamaya başlıyorsunuz, ama boyamayı kafanıza göre yapmıyorsunuz. Seçtiğiniz resmin her bir yerinde belirli sayılar vardır, bu sayılara göre de renkler seçilmiştir, yani mavi, sarı, turuncu, siyah gibi renkler var ise resimde on üç sayısı siyah boyanması gerekiyorsa aşağıdaki renklerden on üçü bulup boyamanız gerekiyor aşağıdaki renklerden siyah renkte on üç sayısı olacaktır.

 

Oyunun ilk giriş panelinde boyamak istediğiniz resimler vardır buradan bir çok resmi seçebiliyorsunuz boyayabilmek için, bu panelin haricinde iki panel daha vardır; bunlardan bir boyamış olduğunuz resimlerin olduğu panel, bir diğeri ise kendi resminizi çize bileceğiniz boş bir sayfa paneli vardır. Boyamış olduğunuz resimleri görmek için ekranın üstünde olan üç noktadan sağ tarafa doğru kaydırmanız gerekiyor oradan boyamış olduğunuz resimleri görebilmek desiniz. Kendi resminizi çizmek isterseniz de aynı şekil ekranın üstünde olan üç noktayı bu sefer sol tarafa doğru çekerek kendinize bütün renklerin olduğu boş bir sayfa açabilirsiniz.

 

Eğer sizde bu şekilde zaman geçirmek istiyorsanız, eğlenceli işler yapmak istiyorsanız kullandığınız cihaza hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz eğlenceli ve keyifli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Alexey Grigorkin
  • Dosya Boyutu: 21MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence