Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Rope Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Rope Puzzle apk oyunu ile eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunu hemen cihazınıza indirin ve canınızın sıkıldığı zaman açıp dilediğiniz kadar oyunu oynayın.


Rope Puzzle apk oyunu ile eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunu hemen cihazınıza indirin ve canınızın sıkıldığı zaman açıp dilediğiniz kadar oyunu oynayın.

 

Bu oyunu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir işlem istememektedir, oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj göndermektedir, bu mesaj ise şöyledir; Rope Puzzle oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gelmektedir. Siz de bu mesaja izin ver diye cevap vere bilirsiniz veya izin verme diye de cevap vererek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Rope Puzzle oyununu çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de oynamaya başlamak isterseniz hemen kullandığınız android cihazınıza oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indire bilir ve çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyun çok zevkli ve çok da öğretici bir oyundur, oyunu oynamaya başladığınız zaman sürekli oynamak isteyeceksiniz ve sürekli oyunu oynayabilmek için kendinize boş zaman ayırmaya çalışacaksınız. Oyunun oynanışı da çok kolaydır. Birkaç oyundan sonra tamamen oyunu çözmüş olursunuz.

 

Rope Puzzle oyunun da sizin yapmanız gereken tek bir şey vardır, o da tehlike de olan insanları kurtarmak. Oyun da bazı belirli yerler de yangınlar çıkmaktadır bu yangın da ise tamamen sivil insanlar vardır, siz de bu sivil insanları kurtarıp ambulansa göndermeniz gerekiyor, bu işlemi de halatlar yarımı ile yapacaksınız. Oyun tamamen bu şekil de ilerlemektedir sizler de bol keyifli ve bol eğlenceli oyunlar dilerim.

 

Eğer siz de bu şekil de eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz cihaza oyunu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: One Tap Studio
  • Dosya Boyutu: 114MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence