Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Roof Rails

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Roof Rails apk oyunu ile oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız? oyunda gerekli olan bütün malzemeleri toplayarak ve en önemlisi de karşınıza çıkan bütün engelleri en az hasar ile atlatarak oyunun en iyisi siz olun.


Roof Rails apk oyununu kullandığını cihazlarınıza indirerek oynaya bilirsiniz. Oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, oyunu kullandığınız cihazınıza indirmeniz oynamanız için yeterlidir.

 

 

Roof Rails oyununu kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz ve oyunu da oynaya bilirsiniz, ister seniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu hızlı bir şekil de indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun oynayışı çok kolaydır ve kolay odluğu kadara da çok da zevkli bir oyunudur. Oyunu ilk kez oynayacak iseniz biraz zorlana bilirsiniz, ama hem pes etmeyin birkaç kez oyunu oynayarak çok kolay bir şekil de oyuna alışacaksınız.

 

Oyunu yüklediğiniz gibi oyunu oynamaya başlamaktasınız. Oyunu yüklediğiniz cihazın sol üst kısmın da bir ayarlar tuşu olacaktır o ayarlar tuşundan oyunu tamamen ses’size alabilirsiniz ister seniz de sadece oyun da olan oyun sesini kapta bilirsiniz. Daha sonra ekrana bir kez dokunarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunun oynanışı çok kolaydır size oyunu oynaya bilmeniz için bir karakter veriliyor ve bu karakterin elin de ise küçük bir sopa veya tahta vardır. Sizin yapmanız gereken ise o sopa veya tahtadan toplaya bildiğiniz kadar toplaya bilmek, oyunun belirli yerlerin de bu tahtalar, sopalar konuşmuştur, bazı yerlerin de bir tane bazı yerlerin de üç tane olarak konuşmuştur. Sizin bunları toplaya bildiğiniz kadar toplamanız gerekiyor, çünkü oyun tamamen o çubuklar ile oluşmaktadır ne kadar fazla toplaya bilirseniz oyun da o kadar fazla puan almaktasınız. Oyun da topladığınız çubuklar ne kadar fazla olursa o kadar uzun süre oyun oynarsınız. Ama bu çubukları toplarken karşınıza bazı engeller de çıkıyor bu engellerden en az hasarı alarak kurtulmanız gerekiyor aksi takdir de çok hızlı bir şekil de oyunu kaybedersiniz.

 

Eğer siz de bu şekilde eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz cihaza çok hızlı ve çok kolay bir şekilde oyunu indirerek çok eğlenceli ve keyifli bir oyun oynayabilirsiniz bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 368MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence