Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

ROBLOX

Puan: 4.00 (Oylar: 1)

Roblox APK, ile küplerle dolu bir dünyada istediğiniz şeyleri özgürce yapma deneyimine hazır mısınız?

Roblox APK, ile küplerle dolu bir dünyada istediğiniz şeyleri özgürce yapma deneyimine hazır mısınız? Milyonlarca oyuncu ile birlikte aynı anda, hız kesmeden bir oyun deneyimi. Özgürce istediğiniz şeyleri yapınız. Arkadaşlarınız ile birlikte veya tanımadığınız insanlarla birlikte oyunda istediğin haritayı veya istediğiniz hikayeyi yaratarak oyun deneyimini en keyifli şekilde yaşayın. Roblox indir APK kolaylaştırdığı özellikler ile mobil cihazınıza istediğin şekilde yükleyiniz ardından oyuna bağlanın ve artık hazırsınız. Sadece tek dokunuşu ile uzakta olduğunuz şeylere dokunarak, Roblox dünyasına hemen dahil olun.

Roblox APK indir, dünyasına hemen dahil olunuz. Aktif bir şekilde on beş milyondan kullanıcı ile aynı anda, istediğiniz haritaları yaratınız ve oyun modlarını birlikte oynayarak, bölüm bitirip görevleri yerine getiriniz. Oyunun en iyi yönlerinden bir tanesi ise çocuklar için olmasıdır. Genellikle, sekiz ve on sekiz yaşında ki oyuncu kitlesi olmasından dolayı, oyun içerisinde çok güçlü güvenlik ve bir filtre sistemi mevcuttur. Örnek olarak; “Aşk”, “Seni Seviyorum” gibi terimleri kullandığınız anda filtre uygulaması devreye girerek, söylediğiniz kelimeleri anında sansürler. Bu yüzden küçük yaştaki oyunculara, inanılmaz bir derecede koruma sağlayarak, ebeveynler tarafından onay almış bir oyun olması da başarılı bir yolda ilerlediğini göstermektedir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Roblox Corporation
  • Dosya Boyutu: 91M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence