Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Repost for Instagram

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Repost for ınstegram apk uygulaması ile ınstegram da hesabı gizli olmayan bütün hesapların video veya fotoğraflarını kendi telefonunuzun fotoğraflarına kaydetmek istiyorsanız hemen uygulamayı indirip kullanmanız gerekiyor.


Repost apk uygulamasını kullanarak sadece ınstagram da beğendiğin videoları galerine kaydede bilirsin. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman karşınıza bir panel çıkacaktır. Bu uygulama aslında ücretli bir uygulamadır, ama siz sadece ücretsiz bir şekilde ınstagram da beğendiğiniz videoları fotoğraflarınıza alabilirsiniz. Uygulamayı hem android hem de ios cihazlarınıza çok hızlı bir şekilde yükleyerek kullanabilirsiniz.

 

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı kullanmaya başlaya bilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman karşınıza bir panel çıkacaktır, bu panelde sizin uygulamayı daha fazla hizmetlerle kullanabilmeniz için bir kayıt oluşturmanızı isteyecektir. Bu kayıt da ise isim, soy isim, hesap numarası gibi bilgiler isteyecektir, bu bilgileri de sizin uygulamayı satın almanız için isteyecektir. Ama sizin tabi ki de uygulamayı satın almanıza gerek yoktur.

 

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan panelin sol üst kısmında bir çarpı işareti olacaktır, eğer uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmak itiyorsanız ekranın sol üst kısmındaki çarpı işaretine basmanız gerekiyor. Bu şekilde uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Karşınıza çıkan panelde sol üst kısımdaki çarpı tuşuna bastıktan sonra, karşınıza başka bir panel çıkacaktır. Siz sürekli olarak o paneli kullanacaksınız'dır, bütün yapmak istediklerinizi o panelden yapacaksınız'dır.

 

Sizlere uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi anlatayım; sizin sürekli olarak kullanacağınız paneli açtıktan sonra panelin sağ üst köşesinde bir ınstagram logosu vardır o logoya basarak kendi kullandığınız ınstegram hesabını aktaracaktır sizi, daha sonra kendi fotoğraflarınıza veya galeriye kaydetmek istediğiniz videoyu seçerek seçtiğiniz video veya fotoğrafın sağ üst köşesinde olan üç noktaya basarak bağlantıyı kopyala seçeneğini seçin ve geri uygulamaya dönün ve uygulamanın fotoğrafı veya videoyu görmesini bekleyin. Daha sonra ister kaydedin isterseniz de hikaye olarak paylaşın.

 

Eğer siz de bu şekilde beğendiğiniz videoyu ve fotoğrafı galeriye ya da fotoğraflarınıza kaydetmek istiyorsanız uygulamayı kullandığınız cihaza yükleyerek hemen uygulamadan faydalanabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Tasarım
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Red Cactus
  • Dosya Boyutu: 29MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence