Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Push It!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Push It! Apk oyunu kullandığın cihaza indir ve oyunu çok hızlı bir şekil de oynamaya başla. Oyunun büyün seviyelerini geç ve oyunun en iyisi de sen ol.

Push It apk oyununu oynamaya başla ve hayatın da en iyi en eğlenceli zamanları geçir. Oyunu oynamaya başlayarak oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

Push It 3D oyununu çok hızlı ve çok kolay bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gün, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar oynamaya başalayın, eğer ister seniz de oyunu kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da indirerek eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman oyunun ilk seviyelerin de biraz sıkılabilirsiniz, ama çok az sabredip ileri seviyelere gelerek oyunun eğlence dolu bölümlerini görebilir ve oynamaya da başlayabilirsiniz.

Oyunu oynanışı çok kolaydır, oyun da belirli bir yol vardır ve bu yoların bazı yerlerin de delikler vardır, bu deliklere de oyun da size verilen topları sokmanız gerekiyor. Bu topları o deliklere sokmaka o kadar da kolay değildir, iki, üç, dört adet top atma noktaları olur tabi bu toplar seviye geçtikçe artıyor, top atma noktasından ekrana dokunarak topları top atma noktasından çıkartıyorsunuz, bu toplar oyun da olan yoldan ilerliyor ve önüne ilk çıkan deliğe giriyor, oyun bu şekil de ilerliyor. Eğer siz de isterseniz hemen oyunu oyunu indirin ve oynamaya başlayın. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Midnite Games
  • Dosya Boyutu: 247MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence