Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Pull Him Out

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pull Him Out apk oyununu oynayarak keyif dolu bir zaman geçirmek ister misiniz? oyunu en iyi şekil de oyna ve bütün bölümleri bitir oyunun en iyisi sen ol.


Pull Him Out apk oyunu ile eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Bu oyunu oynayabilmeniz için kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynayabilmeniz için oyun siz de her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem yapmanız gerekmemektedir sadece oyunu indirmeniz yeterlidir.

 

Pull Him Out oyununu çok hızlı bir şekil de android cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da hızlı bir şekil de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun da en büyü amaç kendi oynadığınız karaktere zarar vermeden oyundaki görevleri yapmanız gerekiyor. Oyun da sizin kurtarmanız gereken bazı hediyeler vardır, ama bu hediyeleri kurtarırken kendi oynadığınız karakterinize de zarar gelmemesini sağlamaya çalışmanız gerekiyor. Eğer ki kurtarmaya çalıştığınız ürünleri kurtarırken kendinize yani oynadığınız karakterinize bir zarar gelirse oyun tekrar başa başlamaktadır ve oyunu bitirmeniz çok üzün sürmektedir.

 

Oyun da sadece bazı kilitli olan yolları açarak oyunu bitirebilirsiniz. O kilitleri de açabilmeniz için çok iyi düşünerek ve çok iyi hamleler ile hareket etmeniz gerekiyor aksi takdir de oyunu bitirmeniz çok zor olacaktır. Eğer siz de böyle eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız hemen oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz ve çok eğlenceli zamanlar da geçirmeye de başlayabilirsiniz şimdiden hepinize bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Lion Studios
  • Dosya Boyutu: 323MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence