Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

PUBG MOBILE LITE

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Pubg mobil lite oyunu alanı yetersiz, az olan bilgisayar telefonlar için çıkartılmış ekstra bir oyundur.

Pubg mobile lite apk indir oyunu milyonlar tarafından oynanan bir savaş oyunudur. Pubg mobil lite oyunu android ve ios cihazlarınıza yükleyip oynaya bileceğiniz bir oyundur eğer isterseniz de bilgisayarınıza da yükleyerek kullana bilirsiniz. Pubg mobil lite apk oyunu diğer pubg mobil oyunundan farkı, kullandığınız telefonun veya bilgisayarın alanı, sürümü, hafızası yetersiz olursa diye pubg lite çıkartılmıştır. Oyunu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirdikten sonra sizden bir üyelik istemektedir, bunu için e-posta adresinizi yazarak veya telefon numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

 

Oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza oyun başlangıç paneli çıkacaktır, bu panelden oyundaki oynadığınız karakterin kıyafetini, kaskını, şapkasını, silahını değiştire bilirsiniz. Oyunu kendi arkadaşlarınızla da birlikte oynaya bilirsiniz, giriş panelinde arkadaş kısmından birlikte savaş yapmak istediğiniz arkadaşınızın kullanıcı adını yazarak arkadaşlık isteği göndermeniz gerekiyor, daha sonra istek gönderdiğiniz arkadaşınız göndermiş olduğunuz isteği onaylayarak sizinle birlikte oyunu oynaya bilir.

 

Oyuna başladığınız zaman, bütün oyuncularla birlikte boş bir arazide altmış saniye beklemektesiniz, daha sonra tekrar oyunun bütün oyuncularıyla birlikte bir uçağa geçiyorsunuz, birkaç saniye sonra kendi istediğiniz yere atlaya biliyorsunuz, oyuna girdiğiniz arkadaşınıza da davet gönderip kendinizi takip ettire bilirsiniz, uçaktan atladıktan sonra oyun arkadaşınızla aynı yere düşe bilirsiniz. Oyunda toplam yüz kişi vardır, oyunun amacı bütün oyuncuları öldürüp sizin ölmemeniz gerekiyor. Uçaktan atladıktan sonra hiçbir savaş aleti olmayacaktır, oyunda bulunan evler, villalar, depolardan topluyorsunuz. Eğer sizin de telefon veya bilgisayarınızın alanı düşük ise pubg mobil lite’yi indirerek oynaya bilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Tencent Games
  • Dosya Boyutu: 280MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence